МЦКМ (Жовтневий палац): Афіша і квитки

Галерея

МЦКМ (Жовтневий палац) - фото №1 МЦКМ (Жовтневий палац)
МЦКМ (Жовтневий палац) - фото №2 МЦКМ (Жовтневий палац) афіша
МЦКМ (Жовтневий палац) - фото №3 МЦКМ (Жовтневий палац) квитки
МЦКМ (Жовтневий палац) - фото №4 МЦКМ (Жовтневий палац) на concert.ua
МЦКМ (Жовтневий палац) - фото №5 МЦКМ (Жовтневий палац) фото

Жовтневий Палац – міжнародний культурний центр і просто шедевр міської архітектури, знаходиться в самому серці міста, на Алеї Небесної Сотні, 1 (всього в декількох хвилинах від Майдану Незалежності і Хрещатика).

Будівля вражає одним із найбільших театральних залів в Україні. Унікальність МЦКМ – відмінна видимість і чудова акустика абсолютно з будь-якого місця!

Балкони 1 і 2 ярусів або затишний амфітеатр зі своєю, особливою атмосферою? А може, місця в партері – для тих, хто любить бути в самому центрі подій? Що б ви не обрали – буде якнайкраще.

Тут з розмахом проходять зйомки відомих телешоу, концерти і спектаклі. Балет, битва оркестрів, джаз і вічна класика. Всього не перерахувати! Просто знайте, що в цьому чарівному місці завжди знайдеться захід до душі. А квитки на один із них – чудовий подарунок для рідних і близьких.

Уже готові присвятити вікенд мистецтву і не проти зайняти кращі місця в залі? Легко. Дивіться афішу Жовтневого Палацу в Києві на сайті Concert.ua і купуйте квитки заздалегідь онлайн або з доставкою.

Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Афіша

Концерт на підтримку Ніни Кірсо 21 жовтня 19:00, Нд Концерт на підтримку Ніни Кірсо МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 299 грн. Концерт на підтримку Ніни Кірсо Вже не хочу 21 жовтня Концерт на підтримку Ніни Кірсо МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати ДахаБраха ДахаБраха 9 Подiй ДахаБраха 10.11 - 12.12.2018 Kyiv Modern Ballet. Лускунчик Kyiv Modern Ballet. Лускунчик 4 Події Kyiv Modern Ballet. Лускунчик 3.12 - 13.01.2019 Христина Соловій 08 грудня 20:00, Сб Христина Соловій МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 350 грн. Христина Соловій Вже не хочу 08 грудня Христина Соловій МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати ДахаБраха 12 грудня 19:30, Ср ДахаБраха МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 350 грн. ДахаБраха Вже не хочу 12 грудня ДахаБраха МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Leoband Orchestra. White Christmas Leoband Orchestra. White Christmas 6 Подiй Leoband Orchestra. White Christmas 15.12 - 23.12.2018 Steven Wilson 02 березня 19:00, Сб Steven Wilson МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 680 грн. Steven Wilson Вже не хочу 02 березня Steven Wilson МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати