Палац дозвілля «Листопад»: афіша і квитки

Палац культури «Листопад» у Полтаві – привабливе місце для дозвілля. Будівля розташована на вулиці Соборності, 58.

Полтавський Палац культури «Листопад» було відкрито в 2003 році. Сьогодні готовий змагатися з багатьма концертними залами України та Європи, завдяки сучасному технічному обладнанню, красивому інтер'єру та просторому приміщенню на 1200 місць.

Палац культури «Листопад» у Полтаві спроектований відповідно до європейських вимог, об'єднаними з елементами місцевого колориту. Відмінна акустика в залах і оснащення сцени дозволяють проводити грандіозні вистави. Сучасне світлове та комп'ютерне обладнання забезпечує наявність у репертуарі шоу-програм з неймовірними спецефектами.

Затишна атмосфера, різноманітна програма, видовищні виступи професійних колективів забезпечили популярність полтавського ДК «Листопад» для гостей та жителів міста. Крім музичних заходів, тут регулярно проводяться конференції, семінари, виставки та творчі вечори.

Не хочете пропустити важливу подію в Полтаві? Слідкуйте за афішею Палацу культури «Листопад» на сайті Concert.ua та замовляйте квитки онлайн або з доставкою.

Полтава, вул. Жовтнева, 58

Афіша

Три кота Нова дата 30 травня 12:00, Сб Три кота Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 90 грн. Три кота Вже не хочу 30 травня Три кота Палац дозвілля «Листопад» Придбати