24-pay-mark Created with Sketch.

Палац дозвілля «Листопад»
Полтава, вул. Жовтнева, 58

Афіша

DOROFEEVA 05 листопада 19:00, нд DOROFEEVA Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 450 грн. DOROFEEVA Вже не хочу 05 листопада DOROFEEVA Палац дозвілля «Листопад» Придбати Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром 29 листопада 18:30, ср Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 400 грн. Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром Вже не хочу 29 листопада Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром Палац дозвілля «Листопад» Придбати MONATIK 14 грудня 19:00, чт MONATIK Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 490 грн. MONATIK Вже не хочу 14 грудня MONATIK Палац дозвілля «Листопад» Придбати Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру 15 лютого 19:00, чт Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 490 грн. Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру Вже не хочу 15 лютого Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру Палац дозвілля «Листопад» Придбати

Палац дозвілля «Листопад» у Полтаві – привабливе місце для культурних подій. Будівля розташована на вулиці Соборності, 58.

Полтавський Палац культури «Листопад» було відкрито в 2003 році. Сьогодні готовий змагатися з багатьма концертними залами України, завдяки сучасному технічному обладнанню, красивому інтер'єру та просторому приміщенню на 1200 місць.

Палац культури «Листопад» у Полтаві спроектований відповідно до європейських вимог, об'єднаними з елементами місцевого колориту. Відмінна акустика в залах і оснащення сцени дозволяють проводити грандіозні вистави.

Затишна атмосфера, різноманітна програма, видовищні виступи професійних колективів забезпечили популярність полтавського ДК «Листопад» для гостей та жителів міста.

Крім музичних заходів, тут регулярно проводяться:

  • Конференції
  • Семінари
  • Виставки
  • Творчі вечори

Не хочете пропустити важливу подію в Полтаві?

Слідкуйте за афішею Палацу культури «Листопад» на сайті Concert.ua та замовляйте квитки онлайн або з доставкою.