24-pay-mark Created with Sketch.

Poplavok Music Hall
Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, 7

Афіша

ДІТИ ІНЖЕНЕРІВ. ТУР-2024 НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 08 червня 18:30, сб ДІТИ ІНЖЕНЕРІВ. ТУР-2024 НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Дніпро, Poplavok Music Hall від 490 ₴ ДІТИ ІНЖЕНЕРІВ. ТУР-2024 НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Вже не хочу 08 червня ДІТИ ІНЖЕНЕРІВ. ТУР-2024 НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Poplavok Music Hall Придбати

Галерея

Poplavok Music Hall - фото №1 Poplavok Music Hall
Poplavok Music Hall - фото №2 Poplavok Music Hall афіша
Poplavok Music Hall - фото №3 Poplavok Music Hall квитки
Poplavok Music Hall - фото №4 Poplavok Music Hall на concert.ua
Poplavok Music Hall - фото №5 Poplavok Music Hall фото
Poplavok Music Hall - фото №6 Poplavok Music Hall піти

Poplavok Music Hall – затишна концертна зала на 2-му поверсі ресторану «Поплавок» у Дніпрі, розташованого за адресою вул. Січеславська Набережна, 7.

Заклад відрізняють:

  • прекрасно оснащена сцена;
  • якісні звук та світло;
  • просторий танцпол на 300 осіб;
  • ну, і звичайно, казковий вид на Дніпро.

На майданчику Poplavok Music Hall проводяться концерти українських та зарубіжних колективів і музикантів (поп, рок, хіп-хоп, джаз). Нерідко публіку розважають зірки стендапу та представники інших популярних течій в культурі. Також у комплексі відбуваються гучні музичні вечірки.

Сьогодні концерт-хол Poplavok приваблює гостей затишною атмосферою та сучасним технічним обладнанням. До закладу, розташованого просто на воді, веде монументальний міст. Прогулянка ним – справжній подарунок для затятих романтиків!

Бути в курсі подій у закладі та першими купувати квитки за кращою ціною – просто! Користуйтеся зручним і надійним сервісом Concert.ua.