24-pay-mark Created with Sketch.

Ресторан Queen
Київ, Набережне шосе, 25

Ресторан Queen, розташований в Києві за адресою Набережне шосе, 25, втілює оригінальну концепцію і пропонує гостям та жителям столиці якісний та приємний відпочинок абсолютно нового формату. Складно проїхати повз ефектну будівлю й не зупинитися в ресторанному комплексі для відпочинку. Заклад європейського рівня поєднує елементи сучасного стриманого стилю інтер’єру з цікавими дизайнерськими рішеннями, створюючи для відвідувачів умови для усіх варіантів відпочинку – від активного денсу з вечора до ранку до романтичної вечері у затишку й комфорті.

Ресторанний комплекс «Queen» має площу понад 4200м2. Особливою популярністю користуються відкрита видова тераса – rooftop – з розкішним видом на повноводий Дніпро, а також сучасна концертна зала – ballroom, де проводяться різноманітні культурно-розважальні події:
  • виступи топ-артистів;
  • творчі вечори соул-виконавців;
  • гучні вечірки;
  • танцювальні події;
  • різноманітні шоу-програми;
  • цікаві презентації.
Концертна зала Queen оснащена професійною світловою та звуковою технікою. Встановлене спеціальне обладнання для проведення акробатичних трюків. Тому на сцені комплексу можна втілити будь-які хореографічні ідеї.
Оформлена у стилі ф’южн зала ресторану занурює гостей у неповторну атмосферу релаксу. Багато зелені й світла, високі стелі та розкішна панорама дозволяють забути про буденні турботи і приємно відпочити з рідними, друзями, колегами.

Де купити квитки на події в ресторані «Queen» у Києві?

Повна афіша ресторану Queen розміщена на сайті Concert.ua. Зручний та надійний онлайн-сервіс дозволяє обрати зручні місця в залі та оформити квитки за кілька хвилин. Квитки на популярні події рекомендуємо бронювати завчасно: це – реальна економія на вартості та гарантія того, що ви точно потрапите на концерт улюбленого артиста.