Російський театр: Афіша і квитки

На даний момент Русский театр є найстарішим серед усіх театрів південної України. Був заснований в кінці 19 століття відомим меценатом на прізвище Велетнів. Головне його призначення в той момент перебувало в презентації найпопулярнішою і улюбленої в Одесі драм-трупи Милославського.

Перша назва головної сцени Одеси «Театр Веліканова» проіснувало недовго, вже в 1876 засновник перепродує своє дітище нового власника, який перейменовує театральні підмостки в «Русский театр». Аж до 1917 року тут блищали найзнаменитіші трупи з Італії, Іспанії, Росії, України, Німеччини та Франції.

Репертуар театру досить великий - драми, оперети, вистави-монологи, музичні комедії та мюзикли. Після революції в будівлі театру були проведені деякі оновлення, і він отримав остаточну назву державного Одеського російського театру драми.

У 2001 році заклад було закрито практично на 2 роки для проведення реконструкцій сцени і внутрішніх приміщень. Після капітального ремонту театр знову відкрив свої двері для глядачів. Освіження зовнішнього вигляду вплинуло і на репертуар театру.

У трупу прийшли нові молоді актори, чий талант глядач вже встиг оцінити в повній мірі. Взявши за основу репертуару свої кращі спектаклі, театр запропонував кілька нових постановок, які були прихильно сприйняті критиками.

У 2009 році Одеський театр отримав статус академічного.

Одеса, вул. Грецька, 48

Афіша

Леонід Утьосов. Улюблені пісні про улюблене місто 02 вересня 19:00, Нд Леонід Утьосов. Улюблені пісні про улюблене місто Російський театр, Одеса від 150 грн. Леонід Утьосов. Улюблені пісні про улюблене місто Вже не хочу 02 вересня Леонід Утьосов. Улюблені пісні про улюблене місто Російський театр Придбати Назви своє ім'я 26 вересня 19:00, Ср Назви своє ім'я Російський театр, Одеса від 150 грн. Назви своє ім'я Вже не хочу 26 вересня Назви своє ім'я Російський театр Придбати