Російський театр: Афіша і квитки

На даний момент Русский театр є найстарішим серед усіх театрів південної України. Був заснований наприкінці 19 століття відомим меценатом на прізвище Веліканов. Головне його призначення в той момент було в презентації найпопулярнішої та улюбленої в Одесі драм-трупи Милославського.

Перша назва головної сцени Одеси «Театр Веліканова» проіснувала недовго, вже в 1876 році засновник перепродує своє дітище новому власнику, який перейменовує театральні підмостки в «Російський театр». Аж до 1917 року тут блискуче виступали найзнаменитіші трупи з Італії, Іспанії, Росії, України, Німеччини та Франції.

Репертуар театру досить великий - драми, оперети, вистави-монологи, музичні комедії та мюзикли. Після революції в будівлі театру були проведені деякі оновлення, і він отримав остаточну назву державного Одеського російського театру драми.

У 2001 році заклад було закрито практично на 2 роки для проведення реконструкцій сцени і внутрішніх приміщень. Після капітального ремонту театр знову відчинив свої двері для глядачів. Освіження зовнішнього вигляду вплинуло і на репертуар театру.

У трупу прийшли нові молоді актори, чий талант глядач уже встиг оцінити в повній мірі. Взявши за основу репертуару свої кращі вистави, театр запропонував кілька нових постановок, які були прихильно сприйняті критиками.

У 2009 році Одеський театр отримав статус академічного.

Одеса, вул. Грецька, 48