Концерт-хол «Сади перемоги»: Афіша і квитки

Одеський концерт-хол «Сади Перемоги» - це місце, де прекрасно поєднуються всі жанри сучасної музики. Тут виступали найвідоміші оперні співаки, читалися театральні монологи від майстрів і корифеїв театру, проходили з успіхом вистави і концерти популярної музики.

Чудова акустика, приголомшливе звучання інструментів будь-якого типу - це заслуга професійної звукової системи і устаткування, встановленої відомої компанією «Мейер Саунд» з США. Ця фірма займалася обладнанням і налаштуванням акустики в казино «Палац Цезаря» в Лас-Вегасі, на головній оперній сцені Сан-Франциско, в знаменитому «Карнегі-холі», а також відповідала за оформлення театру «Кодак» - місце проведення щорічної церемонії «Оскар».

Не відстає від звуку і світлове оформлення, значення якого для сучасних концертів важко переоцінити. Фахівці концерт-холу співпрацюють з компанією High End Systems, спеціалізацією якої є професійні джерела освітлення та засоби керування ними.

Якщо ви шукаєте місце з чудовою акустикою і неймовірною грою світла, якщо бажаєте насолодитися творчістю улюбленого співака чи рок-групи - кращого концертного майданчика важко собі уявити. Приходьте і переконайтеся в цьому самі, концерт-хол «Сади Перемоги» чекає на вас!

Одеса, пл. 10 Квітня

Афіша

День Народження групи Jam Band 01 березня 20:00, Пт День Народження групи Jam Band Одеса, Концерт-хол «Сади перемоги» від 300 грн. День Народження групи Jam Band Вже не хочу 01 березня День Народження групи Jam Band Концерт-хол «Сади перемоги» Придбати 2 Події 8.03 - 14.04.2019 Оля Полякова 08 березня 21:00, Пт Оля Полякова Одеса, Концерт-хол «Сади перемоги» від 850 грн. Оля Полякова Вже не хочу 08 березня Оля Полякова Концерт-хол «Сади перемоги» Придбати Арсен Мірзоян 09 березня 21:00, Сб Арсен Мірзоян Одеса, Концерт-хол «Сади перемоги» від 350 грн. Арсен Мірзоян Вже не хочу 09 березня Арсен Мірзоян Концерт-хол «Сади перемоги» Придбати Школа наукових чудес. День народження 16 березня 12:00, Сб Школа наукових чудес. День народження Одеса, Концерт-хол «Сади перемоги» від 150 грн. Школа наукових чудес. День народження Вже не хочу 16 березня Школа наукових чудес. День народження Концерт-хол «Сади перемоги» Придбати