Концерт-хол «Сади перемоги»: Афіша і квитки

Концерт-хол «Сади Перемоги» в Одесі – це улюблене місце поціновувачів якісної музики в місті біля моря. Будівля знаходиться на площі 10-го Квітня.

Професійне американське звукове обладнання одеського концерт-холу «Сади Перемоги» створює приголомшливий акустичний ефект і відмінно передає звучання різних музичних інструментів. За світлове оснащення відповідальна компанія High End Systems – фахівці в галузі професійного освітлення.

Гармонійне поєднання високої якості звукової та світлової техніки, продуманого планування простору та комфортного інтер'єру дозволяє відвідувачам концерт-холу «Сади Перемоги» в Одесі отримати максимум задоволення від кожного відвідування.

На сцені виступають оперні та естрадні співаки світового рівня, знамениті театральні й творчі колективи. Сучасні шоу з лазерними та відео ефектами перенесуть відвідувачів у фантастичний світ музичних і візуальних образів.

Не хочете пропустити майбутній грандіозний концерт? Дізнайтеся афішу концерт-холу «Сади Перемоги» в Одесі на сайті Concert.ua. Купуйте квитки онлайн або з кур'єрською доставкою.

Одеса, пл. 10 Квітня

Афіша

Max Barskih 15 лютого 21:00, Сб Max Barskih Одеса, Концерт-хол «Сади перемоги» від 700 грн. Max Barskih Вже не хочу 15 лютого Max Barskih Концерт-хол «Сади перемоги» Придбати MACHETE 29 лютого 21:00, Сб MACHETE Одеса, Концерт-хол «Сади перемоги» від 350 грн. MACHETE Вже не хочу 29 лютого MACHETE Концерт-хол «Сади перемоги» Придбати БЕZ ОБМЕЖЕНЬ БЕZ ОБМЕЖЕНЬ 2 Події БЕZ ОБМЕЖЕНЬ 7.03 - 07.03.2020