Концерт-хол «Сади перемоги»: афіша і квитки

Концерт-хол «Сади Перемоги» в Одесі – це улюблене місце поціновувачів якісної музики в місті біля моря. Будівля знаходиться на площі 10-го Квітня.

Професійне американське звукове обладнання одеського концерт-холу «Сади Перемоги» створює приголомшливий акустичний ефект і відмінно передає звучання різних музичних інструментів. За світлове оснащення відповідальна компанія High End Systems – фахівці в галузі професійного освітлення.

Гармонійне поєднання високої якості звукової та світлової техніки, продуманого планування простору та комфортного інтер'єру дозволяє відвідувачам концерт-холу «Сади Перемоги» в Одесі отримати максимум задоволення від кожного відвідування.

На сцені виступають оперні та естрадні співаки світового рівня, знамениті театральні й творчі колективи. Сучасні шоу з лазерними та відео ефектами перенесуть відвідувачів у фантастичний світ музичних і візуальних образів.

Не хочете пропустити майбутній грандіозний концерт? Дізнайтеся афішу концерт-холу «Сади Перемоги» в Одесі на сайті Concert.ua. Купуйте квитки онлайн або з кур'єрською доставкою.

Одеса, пл. 10 Квітня

Афіша

Корупція СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 10 квітня 21:00, Пт Корупція Одеса, Концерт-хол «Сади перемоги» від 400 грн. Корупція Вже не хочу 10 квітня Корупція Концерт-хол «Сади перемоги» Придбати