Концерт-хол «Сади перемоги»: Афіша і квитки

Одеський концерт-хол «Сади Перемоги» - це місце, де прекрасно поєднуються всі жанри сучасної музики. Тут виступали найвідоміші оперні співаки, читалися театральні монологи від майстрів і корифеїв театру, проходили з успіхом вистави і концерти популярної музики.

Чудова акустика, приголомшливе звучання інструментів будь-якого типу - це заслуга професійної звукової системи і устаткування, встановленої відомої компанією «Мейер Саунд» з США. Ця фірма займалася обладнанням і налаштуванням акустики в казино «Палац Цезаря» в Лас-Вегасі, на головній оперній сцені Сан-Франциско, в знаменитому «Карнегі-холі», а також відповідала за оформлення театру «Кодак» - місце проведення щорічної церемонії «Оскар».

Не відстає від звуку і світлове оформлення, значення якого для сучасних концертів важко переоцінити. Фахівці концерт-холу співпрацюють з компанією High End Systems, спеціалізацією якої є професійні джерела освітлення та засоби керування ними.

Якщо ви шукаєте місце з чудовою акустикою і неймовірною грою світла, якщо бажаєте насолодитися творчістю улюбленого співака чи рок-групи - кращого концертного майданчика важко собі уявити. Приходьте і переконайтеся в цьому самі, концерт-хол «Сади Перемоги» чекає на вас!

Одеса, пл. 10 Квітня