Secret Place: афіша і квитки

Таємничий напис, помилка в описі заходу або назва нового київського клубу?

Secret Place – усвідомлений вибір артиста або організатора поки що не повідомляти місце проведення концерту.

Це може бути зроблено з різних причин:

  1. Невелика інтрига для шанувальників.
  2. Ще не прийнято рішення, на який локації відбудеться шоу.

А це залежить від багатьох факторів: кількості людей, наповнення програми, необхідної атмосфери, установки світлового і звукового обладнання, дати івенту. Будь-який концертний майданчик, в тому числі і secretplace – обирається з особливою ретельністю, щоб було комфортно і артисту, і глядачеві.

Хтось в захваті від таких анонсів, іншим – зручніше знати все і одразу. Але, загадкова мітка на кшталт "Київ, Secret Place" на квитках зустрічається не тільки в столиці, а в містах по всій Україні.

Якщо ви придбали квиток ще до оголошення майданчика (правильне рішення – на старті продажів ціни на квитки завжди найнижчі), а незабаром локацію оголосили, ваш сикрет-тікет є дійсним! Обмінювати нічого не потрібно, просто приходите на подію.

Як же дізнатися, де відбудеться зустріч з улюбленим артистом? Це секрет, який незабаром відкриється: стежте за нами соцмережах або просто зайдіть на сайт Concert.ua.

Побачимося на концертах!

Київ, Secret place

Афіша

IC3PEAK 05 вересня 19:00, Сб IC3PEAK Київ, Secret Place від 550 грн. IC3PEAK Вже не хочу 05 вересня IC3PEAK Secret Place Придбати OPEN AIR. Pirate Island Нова дата 12 вересня 21:00, Сб OPEN AIR. Pirate Island Київ, Secret Place від 299 грн. OPEN AIR. Pirate Island Вже не хочу 12 вересня OPEN AIR. Pirate Island Secret Place Придбати The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR 26 вересня 22:00, Сб The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Київ, Secret Place від 600 грн. The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Вже не хочу 26 вересня The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Secret Place Придбати