24-pay-mark Created with Sketch.

Sky Family Park
Київ, пр-т Г. Ватутіна, 2T

Хочете круто провести час з сім'єю або друзями? Ласкаво просимо в SKY FAMILY PARK – локацію під відкритим небом для міського відпочинку.

Розташований біля ТРЦ Sky Mall, на проспекті Ватутіна, 2.

Регулярно переглядайте афішу SKY FAMILY PARK в Києві на сайті Concert.ua! Тут проходять масштабні концерти українських та зарубіжних артистів, різноманітні фестивалі та вечірки. У парку розміщується сцена, а зелений газон з легкістю перетворюється на простору фан-зону.

Слухати улюбленого артиста не в задушливому залі, а на свіжому повітрі, на березі Дніпра – особлива атмосфера і задоволення! На величезній території забуваєш, що знаходишся серед галасливої столиці і просто кайфуєш.

Крім концертів, які зазвичай проходять увечері, в Скай Фемілі Парк є безліч денних розваг для відвідувачів будь-якого віку:

  1. Для дорослих - market zone, вейк станція, спортивна зона, відкритий басейн для плавання, сапборідінг, картинг, бари з охолоджуючими напоями, фудкорт.
  2. Для дітей – розважальний комплекс Karlson park, батутний ОСТРІВ на воді, надувний аквапарк, аніматори, KIDS ZONE та інші дива.

Купуйте квитки на події з афіші SKY FAMILY PARK на сайті Concert.ua 24/7. Дата і час, вартість і опис активностей – все тут. Оформіть тікет онлайн, з доставкою кур'єром або придбайте в касі – як зручно.

За консультацією звертайтеся в наш help-центр: розповімо про найближчі і популярні заходи, поділимося відгуками та рекомендаціями.

Думаєте, вас вже нічим не здивувати? Зазирніть в афішу SKY FAMILY PARK! Культурне дозвілля в Києві – це вже давно не театр з біноклем, куди ви ходили в шкільні роки. Це музика, екстрим, швидкість, емоції і драйв! І не важливо, скільки вам років: 5, 25 або 45.

До зустрічі в SKY FAMILY PARK!