Славутич-Арена: афіша і квитки

Славутич-Арена в Запоріжжі - центральний стадіон міста, розташований за адресою вулиця Лобановського, 41.

СУЧАСНИЙ СТАДІОН У ЗАПОРІЖЖІ

Майданчик повністю реконструювали в 2006 році.

Сьогодні Славутич-Арена - це сучасний спортивний комплекс з місткістю майже 12000 сидячих місць, половина з яких знаходиться під навісом. Також передбачено 60 місць для людей з інвалідністю, 100 місць для VIP гостей і ложа прес-центру на 174 місця.

На стадіоні проходять не тільки знакові футбольні матчі - наприклад, фінал Кубка України 2018/19, а й аншлагові концерти українських та зарубіжних артистів!

СтадіоНні КОНЦЕРТИ НА СЛАВУТИЧ-АРЕНІ

Рівень безпеки, комфортабельні місця з посадкою, відмінна видимість сцени навіть з бічних секторів, високотехнологічне звукове та світлове обладнання - все це робить Славутич-Арену в Запоріжжі локацією №1 для концертів під відкритим небом!

Відвідувачам з дітьми рекомендуємо брати квитки на сидячих трибунах. А компаніям друзів, які хочуть потанцювати в самому епіцентрі подій - придивитися до просторої фанки.

До речі 14 вересня 2019 тут зазвучить голосно і засяє яскраво MONATIK! Мультіартіст представить запорізькій публіці мегашоу LOVE IT РИТМ, що підкорило не лише столицю - 55000 глядачів на НСК Олімпійський, але і багато міст України! Чекаємо на вас!

Хочете знати про наймасштабніші і круті івенти рідного міста? Дивіться афішу Славутич-Арени на сайті Concert.ua! Інформація регулярно оновлюється, а купити квитки можна онлайн 24/7. Чим раніше - тим дешевше.

Побачимося на головному стадіоні Запоріжжя!

Запоріжжя, вул. Лобановського, 21