Стадіон Спартак: афіша і квитки

Галерея

Стадіон Спартак - фото №1 Стадіон Спартак
Стадіон Спартак - фото №2 Стадіон Спартак афіша

Стадіон Спартак в Одесі – одна з перших спортивних споруд міста. Він розташований недалеко від Центрального залізничного вокзалу, на вулиці Канатній, 79.

Сюди з легкістю можна дістатися як громадським транспортом, так і прогулятися пішки від вокзалу.

ПЕРШИЙ СПОРТИВНИЙ СТАДІОН ОДЕСИ

Футбольні матчі, велогонки, регбі... Спартак – стадіон з історією: він свідок безлічі змагань, зухвалих перемог і поразок.

У 2009 році стадіон Спартак в Одесі повністю реконструювали: лавки замінили на пластикові сидіння, а локацію обладнали енергозберігаючим інформаційним табло і новими роздягальнями.

Місткість трибун – 4800 місць.

МУЗИЧНІ КОНЦЕРТИ НА СТАДІОНІ Спартак

Незважаючи на апгрейд, всі знакові спортивні івенти в Одесі переїхали на більш масштабний і сучасний Чорноморець. Але Cпартак не здається: сьогодні тут проходять стадіонні виступи топових українських артистів!

Відвідувачі з дітьми можуть комфортно розташуватися на сидячих трибунах. А ті, хто хоче потанцювати – беруть квитки в просторі фан-зони.

Додамо трохи магії: потужна апаратура для фантастичного світу і звуку плюс простора сцена прямо посеред футбольного поля – ідеальний майданчик для драйв-концерту готовий!

До зустрічі на концертах на одеському Спартаку!

Одеса, вул. Канатна, 79

Афіша

MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати ОЛЯ ПОЛЯКОВА. ГРАНД ШОУ «КОРОЛЕВА НОЧІ» 23 серпня 20:00, Нд ОЛЯ ПОЛЯКОВА. ГРАНД ШОУ «КОРОЛЕВА НОЧІ» Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. ОЛЯ ПОЛЯКОВА. ГРАНД ШОУ «КОРОЛЕВА НОЧІ» Вже не хочу 23 серпня ОЛЯ ПОЛЯКОВА. ГРАНД ШОУ «КОРОЛЕВА НОЧІ» Стадіон Спартак Придбати