Стадіон Ворскла: афіша і квитки

Стадіон Ворскла в Полтаві - наймасштабніша арена міста, домашній майданчик футбольного клубу "Ворскла". Розташований на Майдані Незалежності, 16.

НАЙБІЛЬШИЙ СТАДІОН У ПОЛТАВІ

Саме тут проходять всі знакові спортивні заходи Полтави. Зустрічаються давні друзі і затяті противники, обговорюють життя у неспішній бесіді і борються за переможні трофеї.

Місткість майданчика чимала - 25000 місць! І це лише сидячі місця на трибунах. Крім цього, на полі стадіону Ворскла ім. Бутковського з легкістю розміщується простора фан-зона.

А далі...

КОНЦЕРТИ НА СТАДІОНІ ВОРСКЛА ІМ. Бутковського

На стадіоні проходять не тільки футбольні матчі, а й круті концертні шоу! Техніка безпеки, відмінна видимість сцени з будь-якого місця, потужне світлове та звукове обладнання - все це робить локацію ідеальної для музичного свята.

Зручно всім: відвідувачі з дітьми обирають місця в секторах, а ті, хто хоче потанцювати і бути ближче до артиста - купують квитки в фан-зону.

До того ж, концерти під відкритим небом завжди приємніші і атмосферніші, ніж на закритому майданчику.

Запам'ятовуйте дату: 25 серпня 2019 тут виступить MONATIK! Мультиартіст представить запаморочливе шоу LOVE IT РИТМ, що раніше зібрало 55000 глядачів на київському НСК Олімпійський!

Рекомендуємо всім, хто буде цього літа в місті!

Побачимося на стадіоні Ворскла!

Полтава, пл. Незалежності, 16