Стадіон ім. В. Бойка: афіша і квитки

Стадіон ім. У Бойка в Маріуполі – багатофункціональна спортивна арена, домашній стадіон футбольного клубу "Маріуполь". Знаходиться за адресою проспект Карпова, 2.

НАЙБІЛЬШИЙ СТАДІОН МАРІУПОЛЯ

Міський стадіон реконструювали в 2001 році.

До речі, багато вболівальників ще пам'ятають майданчик під старою назвою "Іллічівець" - арену перейменували зовсім недавно, в 2018 році.

Сьогодні стадіон в Маріуполі - найбільший в місті! Місткість на трибунах - близько 13000 місць, половина з яких криті. Навколо футбольного поля - бігові доріжки, а саме поле обладнано підігрівом і вважається одним з кращих в країні.

КОНЦЕРТНІ ШОУ НА СТАДІОНІ ІМ.БОЙКА

Тут проходять не тільки знакові матчі і спортивні змагання, а й концерти популярних українських зірок!

Відмінна видимість сцени з будь-якого місця, потужний звук і світло, і, звичайно, величезна місткість - все це робить стадіон ім. Бойко в Маріуполі крутою локацією для проведення музичних шоу будь-якого рівня.

Сидячі місця на трибунах ідеальні для відвідувачів з дітьми, а футбольне поле з легкістю перетворюється на простору фан-зону для танців!

Запам'ятовуйте дату: 17, вересня 2019 тут виступить MONATIK! Мультиартист представить публіці мегашоу LOVE IT РИТМ, яке просто підкорило Україну: 55000 глядачів на НСК Олімпійський в Києві і аншлаги у всіх містах стадіонного туру!

Це буде справді легендарна подія для міста. Рекомендуємо!

Побачимося на стадіоні в Маріуполі!

Маріуполь, пр. Карпова, 2