Стадіон Металіст: афіша і квитки

Стадіон Металіст у Харкові - багатофункціональна арена, одна з кращих в Україні і Східній Європі. Адреса: вулиця Плеханівська, 65.

Дістатися сюди можна пішки від найближчих станцій метро: "Спортивна" або "Метробудівників ім. Ващенка ".

ЦЕНТРАЛЬНИЙ СТАДІОН ХАРКОВА

На території спорткомплексу Металіст проводяться матчі вищого рівня, єврокубкові поєдинки і зустрічі національних збірних. Сьогодні це також тимчасовий домашній стадіон футбольного клубу "Шахтар".

Місткість стадіону Металіст після реконструкції в 2009 році - понад 40000 глядачів!

Передбачені 506 VIP-місць, 116 з яких - у Sky Box, 500 місць для журналістів та 102 для людей з обмеженими можливостями, позиції для роботи професійних коментаторів.

КРУТІ КОНЦЕРТИ НА СТАДІОНІ Металіст

Європейський рівень техніки безпеки, комфортні місця на трибунах із захистом від негоди і відмінна інфраструктура - все це робить Металіст в Харкові першокласним місцем для проведення стадіонних концертів!

Квиткам в сектор з сидячими місцями віддають перевагу компанії з дітьми і люди старшого віку, яким важливо дивитися шоу з максимальним комфортом. Фанка – улюблене місце для всіх, хто хоче бути ближче до артиста і перейнятися енергією натовпу.

Скажемо відверто: фан-зони в чаші завжди просторі, а відмінна видимість на сцену і потужний звук гарантований з будь-якого куточка стадіону.

Вибір за вами! І пам'ятайте, що купити квитки на шоу на стадіоні Металіст у Харкові можна 24/7 на сайті Concert.ua.

Побачимося на концертах на Металісті в Харкові!

Харків, вул. Плеханівська, 65

Афіша

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Подію перенесено 05 червня 20:00, Пт MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Харків, Стадіон Металіст Вже не хочу 05 червня MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Стадіон Металіст Придбати Тур на UNTOLD фестиваль з Харкова 28 липня 15:00, Вт Тур на UNTOLD фестиваль з Харкова Харків, Стадіон Металіст від 14500 грн. Тур на UNTOLD фестиваль з Харкова Вже не хочу 28 липня Тур на UNTOLD фестиваль з Харкова Стадіон Металіст Придбати