24-pay-mark Created with Sketch.

Стадіон Металіст
Харків, вул. Плеханівська, 65

Афіша

Океан Ельзи. Світовий тур 2024 15 червня 20:00, сб Океан Ельзи. Світовий тур 2024 Харків, Стадіон Металіст від 350 грн. Океан Ельзи. Світовий тур 2024 Вже не хочу 15 червня Океан Ельзи. Світовий тур 2024 Стадіон Металіст Придбати

Стадіон Металіст у Харкові - багатофункціональна арена, одна з кращих в Україні і Східній Європі. Адреса: вулиця Плеханівська, 65.

Дістатися сюди можна пішки від найближчих станцій метро: "Спортивна" або "Метробудівників ім. Ващенка ".

ЦЕНТРАЛЬНИЙ СТАДІОН ХАРКОВА

На території спорткомплексу Металіст проводяться матчі вищого рівня, єврокубкові поєдинки і зустрічі національних збірних. Сьогодні це також тимчасовий домашній стадіон футбольного клубу "Шахтар".

Місткість стадіону Металіст після реконструкції в 2009 році - понад 40000 глядачів!

Передбачені 506 VIP-місць, 116 з яких - у Sky Box, 500 місць для журналістів та 102 для людей з обмеженими можливостями, позиції для роботи професійних коментаторів.

КРУТІ КОНЦЕРТИ НА СТАДІОНІ Металіст

Європейський рівень техніки безпеки, комфортні місця на трибунах із захистом від негоди і відмінна інфраструктура - все це робить Металіст в Харкові першокласним місцем для проведення стадіонних концертів!

Квиткам в сектор з сидячими місцями віддають перевагу компанії з дітьми і люди старшого віку, яким важливо дивитися шоу з максимальним комфортом. Фанка – улюблене місце для всіх, хто хоче бути ближче до артиста і перейнятися енергією натовпу.

Скажемо відверто: фан-зони в чаші завжди просторі, а відмінна видимість на сцену і потужний звук гарантований з будь-якого куточка стадіону.

Вибір за вами! І пам'ятайте, що купити квитки на шоу на стадіоні Металіст у Харкові можна 24/7 на сайті Concert.ua.

Побачимося на концертах на Металісті в Харкові!