24-pay-mark Created with Sketch.

TAO
Київ, вул. Басейна 2-а

Розважальний комплекс ТАО в Києві – івент-майданчик з баром і рестораном в самому центрі столиці на вул. Басейній, 2А.

Ресторан азіатської та європейської кухні ТАО Oysters Dance Bar відкритий щодня з 12.00, а після 23.00 перетворюється на нічний клуб. Для проведення запальних вечірок запрошують ді-джеїв європейського рівня, зіркових артистів і шоуменів. Виступи супроводжуються професійною акустикою і світловими ефектами.

"ТАО" перекладається з китайської, як "Велика хвиля". Тому в інтер'єрі клубу переважає морська тематика. Особливу атмосферу створюють оригінальні елементи декору:
  • талісман закладу барельєф із зображенням голови Медузи Горгони;
  • люстри-медузи з неоновим підсвічуванням на стелі в центрі залу;
  • лампи у вигляді підводних коралів.

Клуб ТАО в Києві запрошує відвідувачів на тематичні вечори з музикою в стилі хаус, техно, андеграунд. Тут проводяться модні покази від відомих дизайнерів, виступи популярних денс-груп і вокалістів.

Любителі столичних тусовок без праці розмістяться в просторому ресторані, розрахованому на 170 осіб. До послуг відвідувачів просторий танцпол і величезна сцена. Якщо ви хочете з комфортом відпочити своєю компанією, можна замовити VIP-зал на 20 персон.

Хочете потрапити на круту вечірку в київському клубі ТАО? Слідкуйте за афішею розважального комплексу на сайті. Купуйте квитки на відповідні заходи онлайн і з доставкою.