Театр Золоті Ворота: афіша і квитки

Галерея

Театр Золоті Ворота - фото №1 Театр Золоті Ворота
Театр Золоті Ворота - фото №2 Театр Золоті Ворота афіша
Театр Золоті Ворота - фото №3 Театр Золоті Ворота квитки
Театр Золоті Ворота - фото №4 Театр Золоті Ворота на concert.ua
Театр Золоті Ворота - фото №5 Театр Золоті Ворота фото
Театр Золоті Ворота - фото №6 Театр Золоті Ворота піти

Театр Золоті Ворота вже більше 35 років служить справжнім магнітом для шанувальників мистецтва драматургії. Жителі і гості столиці частенько заглядають в театр, щоб по-справжньому відпочити душею. Ви легко знайдете заклад. Адреса - вул. Шовковична, 7-а.

Столицю не можна звинуватити в дефіциті театрів. Але, не дивлячись на величезний вибір, кияни і туристи все ж нерідко віддають перевагу саме Храму Мельпомени по Шовковичній. І часом буває вкрай складно вирвати «зайвий» квиток на довгоочікувану прем'єру.

Театр Золоті Ворота - друге ім'я, що існує з 1990 року. Раніше заклад всі знали як Театр Поезії. І лише постановка однойменної п'єси Леоніда Горлача дала сучасну назву. Керує театром з березня 2019 року Ксенія Ромашенко.

Європейський підхід і професіоналізм акторів і режисерів - основні віхи успіху театру. Репертуар славиться жанровим розмаїттям. На сцені ставляться роботи українських та зарубіжних драматургів:

  • «Моцарт і Сальєрі»;
  • "Собор Паризької Богоматері";
  • «Калігула»;
  • «Маруся Чурай»;
  • «Еврідіка».

Досягнення колективу були відзначені численними преміями на державному та міжнародному рівні. Серед них - вищий рейтинг фестивалю в Единбурзі, 5 зірок.

Імена акторів, що грали в театрі - насолода для вух справжніх цінителів: Олексій Вертинський, Ніна Матвієнко, Римма Зюбіна, Антон Мухарський, Лариса Руснак та інші.

Як купити квитки на події в Театрі Золоті Ворота

Дивіться афішу театру і відразу замовляйте квитки на події на сайті Concert.ua. Оформляючи замовлення онлайн, ви економите час. Квитки приходять на вашу електронну пошту через декілька секунд після проведення оплати. Також не пропустіть можливість зробити чудовий подарунок рідним і близьким людям: замовте доставку квитків кур'єром.

До зустрічі на черговій прем'єрі!

Київ, вул. Шовковична, 7А