Одеський обласний театр ляльок: афіша і квитки

У ляльковому театрі малюки вперше в своєму житті зустрічаються з дійством, яке називається театром. Саме так їх можна підготувати до «дорослих» вистав, з якими їм доведеться познайомитися в більш усвідомленому віці. За допомогою ляльок актори театру розповідають дітям історії, які вчать їх добру, чесності, любові, дружбі, шляхетності, справедливості, допомагають пізнавати цей світ.

Тут ляльки дуже схожі на людей. Оживаючи в руках справжніх майстрів, вони радіють, засмучуються, сваряться і миряться, але кожна казка завжди закінчується добре, на превелику радість малюків, які починають прагнути до того, щоб і життя ставала схожим на казку з хорошим кінцем, навчившись робити правильні вчинки.

Зараз у репертуарі лялькового театру більше 20 вистав, поставлених за творами вітчизняних і зарубіжних авторів, різних жанрів, які напевно будуть цікавими і малюкам, і їхнім батькам.

Найменші глядачі мають можливість відвідувати вистави театру абсолютно безкоштовно, оскільки квитки необхідно купувати тільки для дітей старше двох років.

Одеса, вул. Пастера, 15