Театр на Чайній: Афіша і квитки

Улюблений культурний простір одеситів і гостей міста, Театр на Чайній, розташований у Приморському районі за адресою вул. Маразлієвська, 34-а (у колишньому Палаці Студентів).

Різноманітний репертуар театру приваблює глядачів різного віку і з різними смаками. Молодий талановитий колектив ставить вистави за п'єсами всесвітньо відомих драматургів: Вільяма Гібсона («Двоє на гойдалках»), Бертольда Брехта ( Якби акули стали людьми»), Жана-Поля Сартра («За зачиненими дверима») та інших авторів. Сюжети творів – комічні і трагічні – дозволяють пережити всю гаму емоцій. У Театрі на Чайній зі сцени часто звучать довгі філософські монологи. Постановки часом проходять із мінімумом декорацій.

Колектив театру називає себе театральною лабораторією. Тут усе ще відбувається пошук свого стилю, зокрема, творчі експерименти, протягом яких кожен глядач може відчути себе членом великої родини. Особливі гості театру люблять залишатися після вистави і обговорити побачене за чашкою чаю.

Дивіться афішу Театру на Чайній на concert.ua. Поспішайте насолодитися талановитою грою акторів!

Одеса, вул. Маразліївська, 34а

Афіша

Люди похилого віку 13 грудня 19:00, Чт Люди похилого віку Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Люди похилого віку Вже не хочу 13 грудня Люди похилого віку Театр на Чайній Придбати Чеховські мотиви 14 грудня 19:00, Пт Чеховські мотиви Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Чеховські мотиви Вже не хочу 14 грудня Чеховські мотиви Театр на Чайній Придбати наш містечко 15 грудня 19:00, Сб наш містечко Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. наш містечко Вже не хочу 15 грудня наш містечко Театр на Чайній Придбати Якби акули стали людьми 16 грудня 19:00, Нд Якби акули стали людьми Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Якби акули стали людьми Вже не хочу 16 грудня Якби акули стали людьми Театр на Чайній Придбати Дві дамочки в бік півночі 19 грудня 19:00, Ср Дві дамочки в бік півночі Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Дві дамочки в бік півночі Вже не хочу 19 грудня Дві дамочки в бік півночі Театр на Чайній Придбати дивний спектакль 20 грудня 19:00, Чт дивний спектакль Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. дивний спектакль Вже не хочу 20 грудня дивний спектакль Театр на Чайній Придбати гармонія 21 грудня 19:00, Пт гармонія Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. гармонія Вже не хочу 21 грудня гармонія Театр на Чайній Придбати Головне коли 22 грудня 19:00, Сб Головне коли Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Головне коли Вже не хочу 22 грудня Головне коли Театр на Чайній Придбати смішна академія 23 грудня 19:00, Нд смішна академія Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. смішна академія Вже не хочу 23 грудня смішна академія Театр на Чайній Придбати осінь 27 грудня 19:00, Чт осінь Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. осінь Вже не хочу 27 грудня осінь Театр на Чайній Придбати Наталі 28 грудня 19:00, Пт Наталі Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Наталі Вже не хочу 28 грудня Наталі Театр на Чайній Придбати Таємниця сімейства Рейвенскрофт 29 грудня 19:00, Сб Таємниця сімейства Рейвенскрофт Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Таємниця сімейства Рейвенскрофт Вже не хочу 29 грудня Таємниця сімейства Рейвенскрофт Театр на Чайній Придбати Таємниця сімейства Рейвенскрофт 30 грудня 19:00, Нд Таємниця сімейства Рейвенскрофт Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Таємниця сімейства Рейвенскрофт Вже не хочу 30 грудня Таємниця сімейства Рейвенскрофт Театр на Чайній Придбати