Театр на Чайній: Афіша і квитки

Улюблений культурний простір одеситів і гостей міста, Театр на Чайній, розташований у Приморському районі за адресою вул. Маразлієвська, 34-а (у колишньому Палаці Студентів).

Різноманітний репертуар театру приваблює глядачів різного віку і з різними смаками. Молодий талановитий колектив ставить вистави за п'єсами всесвітньо відомих драматургів: Вільяма Гібсона («Двоє на гойдалках»), Бертольда Брехта ( Якби акули стали людьми»), Жана-Поля Сартра («За зачиненими дверима») та інших авторів. Сюжети творів – комічні і трагічні – дозволяють пережити всю гаму емоцій. У Театрі на Чайній зі сцени часто звучать довгі філософські монологи. Постановки часом проходять із мінімумом декорацій.

Колектив театру називає себе театральною лабораторією. Тут усе ще відбувається пошук свого стилю, зокрема, творчі експерименти, протягом яких кожен глядач може відчути себе членом великої родини. Особливі гості театру люблять залишатися після вистави і обговорити побачене за чашкою чаю.

Дивіться афішу Театру на Чайній на concert.ua. Поспішайте насолодитися талановитою грою акторів!

Одеса, вул. Маразліївська, 34а

Афіша

Дивний спектакль 24 жовтня 19:00, Ср Дивний спектакль Театр на Чайній, Одеса від 40 грн. Дивний спектакль Вже не хочу 24 жовтня Дивний спектакль Театр на Чайній Придбати Наше містечко 25 жовтня 19:00, Чт Наше містечко Театр на Чайній, Одеса від 40 грн. Наше містечко Вже не хочу 25 жовтня Наше містечко Театр на Чайній Придбати Дві дамочки в бік півночі 26 жовтня 19:00, Пт Дві дамочки в бік півночі Театр на Чайній, Одеса від 40 грн. Дві дамочки в бік півночі Вже не хочу 26 жовтня Дві дамочки в бік півночі Театр на Чайній Придбати Живе кіно Живе кіно 2 Події Живе кіно "Квіточки або Віденська кава" 27.10 - 28.10.2018