Театр на Чайній: Афіша і квитки

Улюблене культурний простір одеситів і гостей міста, Театр на Чайної, розташований в Приморському районі за адресою вул. Маразлієвська, 34-а (в колишньому Палаці Студентів).

Різноманітний репертуар театру приваблює глядачів різного віку, з різними смаками. Молодий талановитий колектив ставить вистави за п'єсами всесвітньо відомих драматургів: Вільяма Гібсона ( «Двоє на гойдалках»), Бертольда Брехта ( «Якби акули стали людьми»), Жана-Поля Сартра, «За зачиненими дверима» та інших авторів. Сюжети творів - комічні і трагічні - дозволяють пережити всю гаму емоцій за час перегляду. У Театрі на Чайної зі сцени часто звучать довгі філософські монологи. Постановки часом проходять з мінімумом декорацій.

Колектив театру називає себе театральною лабораторією. Тут все ще йде пошук свого стилю. Тому нерідкі творчі експерименти, в ході яких кожен глядач може відчути себе членом великої родини. Особливо гості театру люблять залишитися після вистави і обговорити побачене за чашкою чаю.

Дивіться афішу Театру на Чайної на concert.ua. Поспішайте насолодитися талановитою грою АКТР!

Одеса, вул. Маразліївська, 34а

Афіша

Чеховські мотиви Чеховські мотиви 1 Подія Чеховські мотиви 23.02 - 23.02.2019 гармонія 24 лютого 19:00, Нд гармонія Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. гармонія Вже не хочу 24 лютого гармонія Театр на Чайній Придбати дивний спектакль 27 лютого 19:00, Ср дивний спектакль Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. дивний спектакль Вже не хочу 27 лютого дивний спектакль Театр на Чайній Придбати Маленький Донні, який переміг морок 28 лютого 19:00, Чт Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 28 лютого Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати Таємниця сімейства Рейвенскрофт Таємниця сімейства Рейвенскрофт 1 Подія Таємниця сімейства Рейвенскрофт 2.03 - 02.03.2019 З днем народження, синку! З днем народження, синку! 1 Подія З днем народження, синку! 3.03 - 03.03.2019