Театр на Чайній: Афіша і квитки

Улюблене культурний простір одеситів і гостей міста, Театр на Чайної, розташований в Приморському районі за адресою вул. Маразлієвська, 34-а (в колишньому Палаці Студентів).

Різноманітний репертуар театру приваблює глядачів різного віку, з різними смаками. Молодий талановитий колектив ставить вистави за п'єсами всесвітньо відомих драматургів: Вільяма Гібсона ( «Двоє на гойдалках»), Бертольда Брехта ( «Якби акули стали людьми»), Жана-Поля Сартра, «За зачиненими дверима» та інших авторів. Сюжети творів - комічні і трагічні - дозволяють пережити всю гаму емоцій за час перегляду. У Театрі на Чайної зі сцени часто звучать довгі філософські монологи. Постановки часом проходять з мінімумом декорацій.

Колектив театру називає себе театральною лабораторією. Тут все ще йде пошук свого стилю. Тому нерідкі творчі експерименти, в ході яких кожен глядач може відчути себе членом великої родини. Особливо гості театру люблять залишитися після вистави і обговорити побачене за чашкою чаю.

Дивіться афішу Театру на Чайної на concert.ua. Поспішайте насолодитися талановитою грою АКТР!

Одеса, вул. Маразліївська, 34а

Афіша

За склом 18 лютого 19:00, Вт За склом Одеса, Театр на Чайній від 75 грн. За склом Вже не хочу 18 лютого За склом Театр на Чайній Придбати Прокинутися в Бірмінгемі 19 лютого 19:00, Ср Прокинутися в Бірмінгемі Одеса, Театр на Чайній від 75 грн. Прокинутися в Бірмінгемі Вже не хочу 19 лютого Прокинутися в Бірмінгемі Театр на Чайній Придбати У світі тварин 20 лютого 19:00, Чт У світі тварин Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. У світі тварин Вже не хочу 20 лютого У світі тварин Театр на Чайній Придбати ПРЕМ'ЄРА !!! 21 лютого 19:00, Пт ПРЕМ'ЄРА !!! "MOIIY На кордоні реальності і фантазії" Одеса, Театр на Чайній від 75 грн. ПРЕМ'ЄРА !!! Вже не хочу 21 лютого ПРЕМ'ЄРА !!! "MOIIY На кордоні реальності і фантазії" Театр на Чайній Придбати Ілюзії 22 лютого 19:00, Сб Ілюзії Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Ілюзії Вже не хочу 22 лютого Ілюзії Театр на Чайній Придбати Прем'єра! За все Тобі дякую 23 лютого 16:00, Нд Прем'єра! За все Тобі дякую Одеса, Театр на Чайній від 75 грн. Прем'єра! За все Тобі дякую Вже не хочу 23 лютого Прем'єра! За все Тобі дякую Театр на Чайній Придбати Дивний спектакль 23 лютого 19:00, Нд Дивний спектакль Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. Дивний спектакль Вже не хочу 23 лютого Дивний спектакль Театр на Чайній Придбати Чеховські мотиви 25 лютого 19:00, Вт Чеховські мотиви Одеса, Театр на Чайній від 75 грн. Чеховські мотиви Вже не хочу 25 лютого Чеховські мотиви Театр на Чайній Придбати Дві дамочки в бік півночі 26 лютого 19:00, Ср Дві дамочки в бік півночі Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. Дві дамочки в бік півночі Вже не хочу 26 лютого Дві дамочки в бік півночі Театр на Чайній Придбати Аве Марія Іванівна 27 лютого 19:00, Чт Аве Марія Іванівна Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. Аве Марія Іванівна Вже не хочу 27 лютого Аве Марія Іванівна Театр на Чайній Придбати Наталі 28 лютого 19:00, Пт Наталі Одеса, Театр на Чайній від 75 грн. Наталі Вже не хочу 28 лютого Наталі Театр на Чайній Придбати Старці 29 лютого 19:00, Сб Старці Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Старці Вже не хочу 29 лютого Старці Театр на Чайній Придбати