Театр на Чайній: Афіша і квитки

Улюблене культурний простір одеситів і гостей міста, Театр на Чайної, розташований в Приморському районі за адресою вул. Маразлієвська, 34-а (в колишньому Палаці Студентів).

Різноманітний репертуар театру приваблює глядачів різного віку, з різними смаками. Молодий талановитий колектив ставить вистави за п'єсами всесвітньо відомих драматургів: Вільяма Гібсона ( «Двоє на гойдалках»), Бертольда Брехта ( «Якби акули стали людьми»), Жана-Поля Сартра, «За зачиненими дверима» та інших авторів. Сюжети творів - комічні і трагічні - дозволяють пережити всю гаму емоцій за час перегляду. У Театрі на Чайної зі сцени часто звучать довгі філософські монологи. Постановки часом проходять з мінімумом декорацій.

Колектив театру називає себе театральною лабораторією. Тут все ще йде пошук свого стилю. Тому нерідкі творчі експерименти, в ході яких кожен глядач може відчути себе членом великої родини. Особливо гості театру люблять залишитися після вистави і обговорити побачене за чашкою чаю.

Дивіться афішу Театру на Чайної на concert.ua. Поспішайте насолодитися талановитою грою АКТР!

Одеса, вул. Маразліївська, 34а

Афіша

ХХ. Семейная хроника 15 листопада 19:00, Пт ХХ. Семейная хроника Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ХХ. Семейная хроника Вже не хочу 15 листопада ХХ. Семейная хроника Театр на Чайній Придбати Таємниця сімейства Равенскрофт 16 листопада 19:00, Сб Таємниця сімейства Равенскрофт Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Таємниця сімейства Равенскрофт Вже не хочу 16 листопада Таємниця сімейства Равенскрофт Театр на Чайній Придбати ілюзії 17 листопада 19:00, Нд ілюзії Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ілюзії Вже не хочу 17 листопада ілюзії Театр на Чайній Придбати Гармонія 20 листопада 19:00, Ср Гармонія Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. Гармонія Вже не хочу 20 листопада Гармонія Театр на Чайній Придбати З Днем народження. синку! 21 листопада 19:00, Чт З Днем народження. синку! Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. З Днем народження. синку! Вже не хочу 21 листопада З Днем народження. синку! Театр на Чайній Придбати смішна академія 22 листопада 19:00, Пт смішна академія Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. смішна академія Вже не хочу 22 листопада смішна академія Театр на Чайній Придбати Олексій Горбунов та група 23 листопада 19:00, Сб Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Одеса, Театр на Чайній від 200 грн. Олексій Горбунов та група Вже не хочу 23 листопада Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Театр на Чайній Придбати Дивний спектакль 24 листопада 19:00, Нд Дивний спектакль Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. Дивний спектакль Вже не хочу 24 листопада Дивний спектакль Театр на Чайній Придбати ПРЕМ'ЄРА !!! 26 листопада 19:00, Вт ПРЕМ'ЄРА !!! "MOIIY На кордоні реальності і фантазії" Одеса, Театр на Чайній від 75 грн. ПРЕМ'ЄРА !!! Вже не хочу 26 листопада ПРЕМ'ЄРА !!! "MOIIY На кордоні реальності і фантазії" Театр на Чайній Придбати Чеховські мотиви 27 листопада 19:00, Ср Чеховські мотиви Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. Чеховські мотиви Вже не хочу 27 листопада Чеховські мотиви Театр на Чайній Придбати Наталі 28 листопада 19:00, Чт Наталі Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. Наталі Вже не хочу 28 листопада Наталі Театр на Чайній Придбати Люди похилого віку 29 листопада 19:00, Пт Люди похилого віку Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. Люди похилого віку Вже не хочу 29 листопада Люди похилого віку Театр на Чайній Придбати ХХ. сімейна хроніка 30 листопада 19:00, Сб ХХ. сімейна хроніка Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ХХ. сімейна хроніка Вже не хочу 30 листопада ХХ. сімейна хроніка Театр на Чайній Придбати