24-pay-mark Created with Sketch.

Театр на Подолі
Київ, Андріївський узвіз, 20-А

З 1987 року гостей столиці і корінних киян зустрічає Київський академічний драматичний театр на Подолі. Художній керівник Храму Мельпомени - Народний артист України Віталій Малахов.

Розташовавшись у самому серці Києва, на знаменитому Андріївському узвозі, театр зберігає в собі історичну пам'ять міста. В його стінах панує його величність Натхнення, а оточуючі будівлю місця пам'ятають кроки великих Булгакова, Лесі Українки, Врубеля...

Становлення театру відбувалося силами згуртованої команди однодумців. Після декількох років гастрольної діяльності театр затверджується у званні академічного і завойовує високі нагороди в таких номінаціях як «Краща режисура», «Кращий акторський дебют», «Краща чоловіча роль» та інших.

Сьогодні репертуар театру складають понад 50 постановок за творами Шекспіра, Пушкіна, Гоголя, Чехова, Булгакова, а також сучасних драматургів: «Трактирщиця», «Фараони», «Мертві душі», «Сто тисяч» і багато інших.

У виставах театру на Подолі грають Народний артист України Володимир Горянський; Народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Богдан Бенюк; Заслужений діяч мистецтв України Тимур Полянський. Багато акторів театральної трупи носять звання Заслужених артистів України.

Афіша Театру на Подолі представлена на нашому сайті.

Квитки на вистави Театру на Подолі завжди можна замовити на concert.ua – онлайн або за телефоном.