24-pay-mark Created with Sketch.

Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка
Кривий Ріг, пр-т Поштовий, 23

Афіша

ШАФА. Балет 04 жовтня 18:00, ср ШАФА. Балет "Freedom" Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 350 грн. ШАФА. Балет Вже не хочу 04 жовтня ШАФА. Балет "Freedom" Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати Zlata Ognevich «Віддаю» у супроводі гурту KAZKA RECORDS 14 жовтня 18:00, сб Zlata Ognevich «Віддаю» у супроводі гурту KAZKA RECORDS Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 180 грн. Zlata Ognevich «Віддаю» у супроводі гурту KAZKA RECORDS Вже не хочу 14 жовтня Zlata Ognevich «Віддаю» у супроводі гурту KAZKA RECORDS Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати КОРСИКАНКА 18 жовтня 18:00, ср КОРСИКАНКА Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 290 грн. КОРСИКАНКА Вже не хочу 18 жовтня КОРСИКАНКА Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати Жіночий Квартал 26 жовтня 18:00, чт Жіночий Квартал Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 350 грн. Жіночий Квартал Вже не хочу 26 жовтня Жіночий Квартал Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати TVORCHI 27 жовтня 17:00, пт TVORCHI Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 350 грн. TVORCHI Вже не хочу 27 жовтня TVORCHI Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром 21 листопада 18:30, вт Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 400 грн. Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром Вже не хочу 21 листопада Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати СКАЙ у супроводі оркестру . Дай мені любов 03 грудня 18:00, нд СКАЙ у супроводі оркестру . Дай мені любов Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 280 грн. СКАЙ у супроводі оркестру . Дай мені любов Вже не хочу 03 грудня СКАЙ у супроводі оркестру . Дай мені любов Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати Театр тiней Teulis 08 грудня 18:00, пт Театр тiней Teulis Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 190 грн. Театр тiней Teulis Вже не хочу 08 грудня Театр тiней Teulis Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати

Театр драми і музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка у Кривому Розі: заснування та розташування

Криворізький Академічний міський театр драми і музичної комедії імені Тараса Шевченка не одразу працював у нинішньому статусі. Заклад урочисто відкрився 5 листопада 1931 року під назвою «Кривбас». Першою п’єсою, поставленою на сцені, стала робота «Справа честі» Івана Микитенка. Храм Мельпомени одразу став головним культурним осередком міста. І вже у 1949 році заклад отримав ім’я Тараса Григоровича Шевченка. 1981-го року театр став музично-драматичним, а у 2012-му році набув академічного статусу.

Розташувався Театр драми і музичної комедії неподалік парку ім. Юрія Гагаріна, оповитого руслом річки Саксагань, за адресою пр-т Поштовий, 23.

Особливості зали театру

Велика зала театру на 644 місця була частково реконструйована у 2016 році. Покращилися показники світлового обладнання та загальний стан глядацької зали.

Репертуар та події Театру ім. Тараса Шевченка у Кривому Розі

За десятиліття свого існування заклад подарував своїм відвідувачам понад 20 тисяч спектаклів за п’єсами вітчизняних та зарубіжних класиків, а також сучасних драматургів. Це вистави різних жанрів, від комедії до драми, серед яких – відомі історії у новому режисерському прочитанні для дорослої та дитячої аудиторії. Окрім блискучих театральних постановок на сцені проводяться:
  • музичні концерти відомих артистів та колективів з України та зарубіжжя;
  • standup-шоу за участю найкращих коміків;
  • цікаві семінари, майстер-класи, тематичні вечори;
  • концерти симфонічних оркестрів та інші культурні заходи.

Де купити квитки на події у Криворізькому Театрі драми і музичної комедії імені Тараса Шевченка?

Ви завжди можете переглянути афішу театру та замовити квитки на подію, що зацікавила, онлайн на сайті Concert.ua. Зробіть своє дозвілля різноманітним, подаруйте собі приємний відпочинок!