Театр ТЕО: Афіша і квитки

Театральне простір «ТЕО» приймає гостей не так давно, з осені 2017 року. Незвичайним і привабливим для городян і гостей Одеси є розташування театру - під землею. Колектив «ТЕО» чекає вас за адресою Військовий спуск, 18. Це підвальне приміщення будинку Осипа Жіжевіча в історичній частині Одеси.

Підземний театр - воістину унікальне явище для українського культурного життя. Завдяки особливому інтер'єру глядач переноситься на десятки століть назад, поринаючи в неповторну атмосферу. Крім вистав, театр пропонує відвідати цікаві концерти, кінопокази, виставки, лекції. Проводяться відеопокази постановок таких знаменитостей як Роб Уїлсон, Роберто Кастеллуччі, Томас Остермаер, Аріана Мнушкіної.

Після перегляду глядачі можуть обговорити побачене та особисті враження з запрошеними діячами зі світу мистецтва. В рамках проекту «Вхід вільний» свої експериментальні роботи в театрі «ТЕО» демонструють молоді режисери і актори.

Щоб вибрати цікава подія Театрального простору «ТЕО», дивіться афішу на concert.ua

Одеса, Військовий узвіз, 18

Афіша

Музика TEO: жіночий день 08 березня 18:30, Нд Музика TEO: жіночий день Одеса, Театр ТЕО від 150 грн. Музика TEO: жіночий день Вже не хочу 08 березня Музика TEO: жіночий день Театр ТЕО Придбати На підвалі 14 березня 19:00, Сб На підвалі Одеса, Театр ТЕО від 100 грн. На підвалі Вже не хочу 14 березня На підвалі Театр ТЕО Придбати Вирій 15 березня 19:00, Нд Вирій Одеса, Театр ТЕО від 100 грн. Вирій Вже не хочу 15 березня Вирій Театр ТЕО Придбати Іфігенія. апофеоз 21 березня 18:50, Сб Іфігенія. апофеоз Одеса, Театр ТЕО від 200 грн. Іфігенія. апофеоз Вже не хочу 21 березня Іфігенія. апофеоз Театр ТЕО Придбати