Театр ТЕО: Афіша і квитки

Театральний простір «ТЕО» приймає гостей не так давно, з осені 2017 року. Незвичайним і привабливим для городян і гостей Одеси є розташування театру – під землею. Колектив «ТЕО» чекає на вас за адресою Військовий спуск, 18. Це підвальне приміщення будинку Осипа Жіжевича в історичній частині Одеси.

Підземний театр – воістину унікальне явище для українського культурного життя. Завдяки особливому інтер'єру глядач переноситься на десятки століть назад, поринаючи в неповторну атмосферу. Крім вистав, театр пропонує відвідати цікаві концерти, кінопокази, виставки, лекції. Тут проводять відеопокази постановок таких знаменитостей як Роб Уїлсон, Роберто Кастеллуччі, Томас Остермаєр, Аріана Мнушкіна.

Після перегляду глядачі можуть обговорити побачене та особисті враження із запрошеними діячами зі світу мистецтва. У рамках проекту «Вхід вільний» свої експериментальні роботи в театрі «ТЕО» демонструють молоді режисери і актори.

Щоб вибрати цікаву подію Театрального простору «ТЕО», дивіться афішу на concert.ua

Одеса, Військовий узвіз, 18

Афіша

Вир. Катастрофа в одній дії 01 листопада 19:00, Чт Вир. Катастрофа в одній дії Театр ТЕО, Одеса від 50 грн. Вир. Катастрофа в одній дії Вже не хочу 01 листопада Вир. Катастрофа в одній дії Театр ТЕО Придбати Психоз 4.48 03 листопада 19:00, Сб Психоз 4.48 Театр ТЕО, Одеса від 100 грн. Психоз 4.48 Вже не хочу 03 листопада Психоз 4.48 Театр ТЕО Придбати Іфігенія. Апофеоз Іфігенія. Апофеоз 2 Події Іфігенія. Апофеоз 8.11 - 09.11.2018 Стишение обстоятельств. Антон Слєпаков 15 листопада 19:00, Чт Стишение обстоятельств. Антон Слєпаков Театр ТЕО, Одеса від 100 грн. Стишение обстоятельств. Антон Слєпаков Вже не хочу 15 листопада Стишение обстоятельств. Антон Слєпаков Театр ТЕО Придбати Муха Цокотуха. Вистава для всієї родини 17 листопада 17:00, Сб Муха Цокотуха. Вистава для всієї родини Театр ТЕО, Одеса від 100 грн. Муха Цокотуха. Вистава для всієї родини Вже не хочу 17 листопада Муха Цокотуха. Вистава для всієї родини Театр ТЕО Придбати