Театр ТЕО: Афіша і квитки

Театральне простір «ТЕО» приймає гостей не так давно, з осені 2017 року. Незвичайним і привабливим для городян і гостей Одеси є розташування театру - під землею. Колектив «ТЕО» чекає вас за адресою Військовий спуск, 18. Це підвальне приміщення будинку Осипа Жіжевіча в історичній частині Одеси.

Підземний театр - воістину унікальне явище для українського культурного життя. Завдяки особливому інтер'єру глядач переноситься на десятки століть назад, поринаючи в неповторну атмосферу. Крім вистав, театр пропонує відвідати цікаві концерти, кінопокази, виставки, лекції. Проводяться відеопокази постановок таких знаменитостей як Роб Уїлсон, Роберто Кастеллуччі, Томас Остермаер, Аріана Мнушкіної.

Після перегляду глядачі можуть обговорити побачене та особисті враження з запрошеними діячами зі світу мистецтва. В рамках проекту «Вхід вільний» свої експериментальні роботи в театрі «ТЕО» демонструють молоді режисери і актори.

Щоб вибрати цікава подія Театрального простору «ТЕО», дивіться афішу на concert.ua

Одеса, Військовий узвіз, 18

Афіша

вир 16 листопада 19:00, Сб вир Одеса, Театр ТЕО від 100 грн. вир Вже не хочу 16 листопада вир Театр ТЕО Придбати Одруження 30 листопада 19:00, Сб Одруження Одеса, Театр ТЕО від 100 грн. Одруження Вже не хочу 30 листопада Одруження Театр ТЕО Придбати Іфігенія. Aпофеоз 13 грудня 18:50, Пт Іфігенія. Aпофеоз Одеса, Театр ТЕО від 200 грн. Іфігенія. Aпофеоз Вже не хочу 13 грудня Іфігенія. Aпофеоз Театр ТЕО Придбати Перформативна лекція про сучасний театр 15 грудня 19:00, Нд Перформативна лекція про сучасний театр Одеса, Театр ТЕО від 500 грн. Перформативна лекція про сучасний театр Вже не хочу 15 грудня Перформативна лекція про сучасний театр Театр ТЕО Придбати