24-pay-mark Created with Sketch.

Тераса River Mall
Київ, Дніпровська набережна, 12

Афіша

Queen, Metallica, AC/DC  у виконанні оркестру 27 липня 19:00, сб Queen, Metallica, AC/DC у виконанні оркестру Київ, Тераса River Mall від 400 ₴ Queen, Metallica, AC/DC  у виконанні оркестру Вже не хочу 27 липня Queen, Metallica, AC/DC у виконанні оркестру Тераса River Mall Придбати Billie Eilish, The Weeknd, Taylor Swift 28 липня 19:00, нд Billie Eilish, The Weeknd, Taylor Swift Київ, Тераса River Mall від 400 ₴ Billie Eilish, The Weeknd, Taylor Swift Вже не хочу 28 липня Billie Eilish, The Weeknd, Taylor Swift Тераса River Mall Придбати Maneskin, Linkin Park, Nirvana у виконанні оркестру 03 серпня 19:00, сб Maneskin, Linkin Park, Nirvana у виконанні оркестру Київ, Тераса River Mall від 400 ₴ Maneskin, Linkin Park, Nirvana у виконанні оркестру Вже не хочу 03 серпня Maneskin, Linkin Park, Nirvana у виконанні оркестру Тераса River Mall Придбати Beyonce, Rihanna, Britney Spears у виконанні оркестру 04 серпня 19:00, нд Beyonce, Rihanna, Britney Spears у виконанні оркестру Київ, Тераса River Mall від 400 ₴ Beyonce, Rihanna, Britney Spears у виконанні оркестру Вже не хочу 04 серпня Beyonce, Rihanna, Britney Spears у виконанні оркестру Тераса River Mall Придбати

Галерея

Тераса River Mall - фото №1 Тераса River Mall
Тераса River Mall - фото №2 Тераса River Mall  афіша
Тераса River Mall - фото №3 Тераса River Mall  квитки
Тераса River Mall - фото №4 Тераса River Mall  на concert.ua
Тераса River Mall - фото №5 Тераса River Mall  фото
Тераса River Mall - фото №6 Тераса River Mall  піти

Тераса River Mall – «родзинка» столичного ТРЦ

Тераса River Mall – сучасний комфортний простір у лівобережній частині столиці за адресою Дніпровська набережна, 12. Місце має все для затишного відпочинку киян та гостей столиці. З тераси відкриваються неймовірні види. Ефектно та стильно виглядають інтер’єрні металеві конструкції. Усе це робить терасу River Mall дуже популярною серед любителів селфі та поціновувачів ефектних пейзажів дніпровського заливу. Локація має накриття, тому дощ чи гаряче сонце не стануть на заваді приємному релаксу з улюбленим коктейлем. До речі, уздовж тераси, простягається оновлена у 2021-му році набережна, якою завжди приємно прогулятися в очікуванні цікавого івенту. Які події відбуваються на Терасі Рівер Молл?

На майданчику проводяться заходи на будь-який смак:

  • рок-концерти;
  • вечори джазу;
  • виступи оркестрів;

Де купити квитки на події на Терасі River Mall у Києві?

Concert.ua – саме той онлайн-ресурс, де ви завжди можете переглянути афішу подій у вашому місті та одразу замовити квитки. Не втрачайте жодної нагоди отримати позивні емоції!