24-pay-mark Created with Sketch.

ТРЦ «Термінал»
Бровари, вул. Київська, 316

Афіша

Ziferblat 28 вересня 18:00, сб Ziferblat Бровари, ТРЦ «Термінал» від 350 ₴ Ziferblat Вже не хочу 28 вересня Ziferblat ТРЦ «Термінал» Придбати SHUMEI 03 жовтня 18:30, чт SHUMEI Бровари, ТРЦ «Термінал» від 390 ₴ SHUMEI Вже не хочу 03 жовтня SHUMEI ТРЦ «Термінал» Придбати

Багатофункціональний торгово-розважальний комплекс «Термінал» у Броварах знаходиться на вул. Київській, 316.

ТЦ «Термінал» у Броварах є одним з найбільших на території Східної Європи. Центр пропонує широкий спектр розваг для гостей і жителів міста. Це підходяще місце для відпочинку дружною компанією або сім'єю з дітьми.

У «Терміналі» в Броварах можна взяти участь в різних розважальних і культурних заходах: зіграти в боулінг або покататися на ковзанці, відвідати кафе з незвичайним меню або зайняти дітей творчим майстер-класом.

До репертуару «Терміналу» входять також цікаві заходи для дорослої публіки - концерти популярних зірок музичної естради та гумористичні стендап відомих коміків.

Дізнайтеся актуальну афішу концертних заходів в Броварах на сайті Concert.ua. У розкладі представлена актуальна інформація про майбутні події, є можливість купити квитки онлайн і замовити доставку кур'єром.