24-pay-mark Created with Sketch.

ТРЦ «Термінал»
Бровари, вул. Київська, 316

Афіша

Сергій Жадан. Презентація нової книжки 21 жовтня 18:00, сб Сергій Жадан. Презентація нової книжки "Скрипниківка" Бровари, ТРЦ «Термінал» від 400 грн. Сергій Жадан. Презентація нової книжки Вже не хочу 21 жовтня Сергій Жадан. Презентація нової книжки "Скрипниківка" ТРЦ «Термінал» Придбати

Багатофункціональний торгово-розважальний комплекс «Термінал» у Броварах знаходиться на вул. Київській, 316.

ТЦ «Термінал» у Броварах є одним з найбільших на території Східної Європи. Центр пропонує широкий спектр розваг для гостей і жителів міста. Це підходяще місце для відпочинку дружною компанією або сім'єю з дітьми.

У «Терміналі» в Броварах можна взяти участь в різних розважальних і культурних заходах: зіграти в боулінг або покататися на ковзанці, відвідати кафе з незвичайним меню або зайняти дітей творчим майстер-класом.

До репертуару «Терміналу» входять також цікаві заходи для дорослої публіки - концерти популярних зірок музичної естради та гумористичні стендап відомих коміків.

Дізнайтеся актуальну афішу концертних заходів в Броварах на сайті Concert.ua. У розкладі представлена актуальна інформація про майбутні події, є можливість купити квитки онлайн і замовити доставку кур'єром.