Концерт-хол Термінал: Афіша і квитки

Багатофункціональний торгово-розважальний комплекс «Термінал» у Броварах знаходиться на вул. Київській, 316.

ТЦ «Термінал» у Броварах є одним з найбільших на території Східної Європи. Центр пропонує широкий спектр розваг для гостей і жителів міста. Це підходяще місце для відпочинку дружною компанією або сім'єю з дітьми.

У «Терміналі» в Броварах можна взяти участь в різних розважальних і культурних заходах: зіграти в боулінг або покататися на ковзанці, відвідати кафе з незвичайним меню або зайняти дітей творчим майстер-класом.

До репертуару «Терміналу» входять також цікаві заходи для дорослої публіки - концерти популярних зірок музичної естради та гумористичні стендап відомих коміків.

Дізнайтеся актуальну афішу концертних заходів в Броварах на сайті Concert.ua. У розкладі представлена актуальна інформація про майбутні події, є можливість купити квитки онлайн і замовити доставку кур'єром.

Бровари, вул. Київська, 316

Афіша

Група Скрябін 10 лютого 20:00, Пн Група Скрябін Бровари, Концерт-хол Термінал від 350 грн. Група Скрябін Вже не хочу 10 лютого Група Скрябін Концерт-хол Термінал Придбати Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever 16 лютого 19:30, Нд Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever Бровари, Концерт-хол Термінал від 220 грн. Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever Вже не хочу 16 лютого Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever Концерт-хол Термінал Придбати