Кінотеатр Україна: Афіша і квитки

Галерея

Кінотеатр Україна - фото №1 Кінотеатр Україна
Кінотеатр Україна - фото №2 Кінотеатр Україна афіша
Кінотеатр Україна - фото №3 Кінотеатр Україна квитки
Кінотеатр Україна - фото №4 Кінотеатр Україна на concert.ua

Кінотеатр прем'єрних показів і один із найбільш атмосферних кіномайданчиків Києва знаходиться в самому центрі, на вулиці Городецького, 3 (декілька хвилин легкої прогулянки від Хрещатика або Площі Незалежності).

Кінотеатр "Україна" завжди на крок попереду: дає можливість глядачам не просто відвідати прем'єри, а й побачити новинки одночасно з усім світом! Є два зали - "Синій" та "Червоний". В обох встановлено семиканальну систему Dolby Digital Surround Ex, що дозволяє насолодитися видовищем на максимум і пережити кожну секунду спецефектів! А два бари і ресторан Fellini не дадуть зголодніти. Також для зручності гостей передбачено просторе фойє і декілька гардеробів.

Вечори короткометражок, кінофестивалі, прем'єри вітчизняних і голлівудських фільмів, мультфільмів і анімаційного кіно. Тут завжди безліч цікавих івентів, які нерідко потрапляють у світські хроніки. Рекомендуємо тримати руку на пульсі!

Купити квитки можна онлайн або з доставкою. Влаштовуйтеся зручніше і вирушайте в захопливу кіноподорож - без черги до кас та інших незручностей.

Київ, вул. Городецького, 5