Український театр: Афіша і квитки

Український театр – це відображення цілої епохи в культурному житті Одеси. Театр розташований за адресою вул. Пастера, 15. Будівля є пам'яткою культурної спадщини України (раніше – Театр Сибірякова). Біля театру зупиняються одеські маршрутні таксі та тролейбус №2.

Глядацька зала з хорошою акустикою і зручним розташуванням місць розрахована на тисячу відвідувачів. Окрім основної сцени, тут є експериментальні сценічні майданчики («Глядач на сцені» і «Сцена 38»). Репертуар Українського театру складають понад 25 вистав. У них грають прекрасні актори, багато з яких носять титул Народних та Заслужених артистів України. На сцені ставляться класичні та сучасні роботи вітчизняних і зарубіжних авторів.

У стінах театру, окрім вистав, проходять цікаві інтерв'ю зі знаменитостями, творчі зустрічі з режисерами, прес-конференції з відомими діячами мистецтва.

Подивитися афішу Українського театру ви можете на concert.ua. Доторкніться до високого мистецтва, наповніть своє життя естетикою!

Одеса, вул. Пастера, 15

Афіша

Новорічний щенячий патруль Новорічний щенячий патруль 2 Події Новорічний щенячий патруль 27.12 - 27.12.2018 Новий Рік у Лего-сіті Новий Рік у Лего-сіті 2 Події Новий Рік у Лего-сіті 30.12 - 30.12.2018 Катерина Бужинська 23 лютого 19:00, Сб Катерина Бужинська Одеса, Український театр від 150 грн. Катерина Бужинська Вже не хочу 23 лютого Катерина Бужинська Український театр Придбати