Київський академічний театр юного глядача на Липках: афіша і квитки

ТЮГ у Києві знаходиться за кілька хвилин пішки від станції метро Арсенальна на вул. Липській, 15/17.

Київський академічний театр юного глядача було засновано в 1924 році. Колектив декілька разів переїжджав, змінював приміщення для виступів. Сьогодні спектаклі проводять у облаштованому приміщенні з двома залами:

  1. Великий – на 408 місць.
  2. Малий – на 80 місць.

Репертуар Театру юного глядача в Києві пропонує більше 30 різних вистав, серед яких можна побачити як класичні п'єси та казки, так і сучасні постановки молодих драматургів.

У київському ТЮГу традиції професійних акторів і режисерів передаються новому поколінню. Зберігається творча атмосфера, шанобливе ставлення до спадщини класичних авторів і триває пошук новаторських рішень для втілення на сцені ідей, пов'язаних з загальнолюдськими цінностями.

Афішу ТЮГу в Києві наповнюють спектаклі, мюзикли, казки та п'єси, орієнтовані на дітей і підлітків. Покази для молодшого покоління проходять переважно вранці та вдень. Кожна вистава несе в собі морально-етичний аспект і вчить чогось хорошого та світлого. Маленький глядач отримує життєві уроки та настанови, які позитивним впливають на дорослішання.

А ввечері до театру запрошується доросла аудиторія. Для старшого покоління пропонуються цікаві та філософські вистави – оригінальне трактування відомих творів.

Не хочете пропустити улюблену виставу? Дізнайтеся афішу київського ТЮГу на сайті Concert.ua та купите квитки онлайн. Можлива доставка кур'єром.
Київ, вул. Липська, 15/17