ЮБК: афіша і квитки

Південний Берег Києва – унікальна локація для концертів та вечірок під відкритим небом. Знаходиться на Трухановому острові, навпроти історичної частини міста.

Зверніть увагу: сьогодні острів – еко-зона з обмеженим пересуванням для транспорту. Найзручніше сюди дістатися пішки: прогулятися від станції метро Поштова площа або припаркувати машину біля входу на Парковий міст.

Концерти українських та зарубіжних виконавців, джазові виступи, пляжні розваги, нічні тусовки, тематичні кінопокази та пікніки... На ПБК проходить безліч івентів в форматі open air!

Безкрайній пляж, повітря і свобода, виступи улюблених артистів, бар з охолоджувальними напоями і шалено гарний вид на правий берег Києва – що ще потрібно для гарного відпочинку?

Також на Трухановому острові щорічно проводиться музичний фестиваль Hedonism – поєднання крутого лайнапа і невимушеної атмосфери.

Південний Берег Києва вже давно не нічний клуб, а щось більше: місце для зустрічей з друзями, релаксу під зірками і танців до світанку. У календарі подій кожен знайде щось до душі.

Дивіться афішу київських концертів та вечірок, щоб заздалегідь спланувати літні вікенди на ПБК. Дата і час, вартість, опис заходів – на сайті Concert.ua є все, що потрібно. Це не диво, але найближчий теплий вечір можна зробити вашим персональним святом просто купивши квиток. Онлайн, з доставкою кур'єром або в касі – як забажаєте.

Труханів острів – ідеальний телепорт за межі галасливої столиці: про цивілізацію нагадують лише яскраві вогні на протилежному березі річки. Тут можна по-справжньому розслабитися, перезавантажитися і надихнутися на нові проекти. All day, all night. Просто спробуйте.

Побачимося на подіях ПБК в Києві!

Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)

Афіша

Дооовга Імпровізація Воробушка 15 липня 19:30, Ср Дооовга Імпровізація Воробушка Київ, ЮБК від 300 грн. Дооовга Імпровізація Воробушка Вже не хочу 15 липня Дооовга Імпровізація Воробушка ЮБК Придбати Дооовга імпровізація Воробушка 16 липня 19:30, Чт Дооовга імпровізація Воробушка Київ, ЮБК від 300 грн. Дооовга імпровізація Воробушка Вже не хочу 16 липня Дооовга імпровізація Воробушка ЮБК Придбати Intelligency 01 серпня 19:00, Сб Intelligency Київ, ЮБК від 400 грн. Intelligency Вже не хочу 01 серпня Intelligency ЮБК Придбати Пошлая Молли 30 серпня 19:00, Нд Пошлая Молли Київ, ЮБК від 450 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 30 серпня Пошлая Молли ЮБК Придбати НЕРВЫ Нова дата 07 червня 19:00, Пн НЕРВЫ Київ, ЮБК від 400 грн. НЕРВЫ Вже не хочу 07 червня НЕРВЫ ЮБК Придбати Alai Oli 19 червня 20:00, Сб Alai Oli Київ, ЮБК від 350 грн. Alai Oli Вже не хочу 19 червня Alai Oli ЮБК Придбати