24-pay-mark Created with Sketch.

Victory Concert Hall
Харків, вул. Карпатська, 95

Афіша

RAMMSTEIN COVER SHOW 29 жовтня 19:00, нд RAMMSTEIN COVER SHOW Харків, Victory Concert Hall від 290 грн. RAMMSTEIN COVER SHOW Вже не хочу 29 жовтня RAMMSTEIN COVER SHOW Victory Concert Hall Придбати

Victory Concert Hall – розважальний комплекс, що складається з декількох локацій: концертного майданчика, лаундж-зони, банкетної зали і караоке.

Розташований в Харкові за адресою: вулиця Карпатська, 95.

Найбільший клубний led-екран в Україні, 20 кВт потужного звуку, круте світлове шоу і просторий концерт-хол! Тут збираються аншлаги на концертах українських і зарубіжних артистів, а також на гучних вечірках міста!

Victory Concert Hall в Харкові – одна з найкращих майданчиків для проведення музичних заходів. Бажаєте потанцювати і бути якомога ближче до улюбленого діджея? Рекомендуємо фанку на першому ярусі! Хочеться сходити з друзями на вечірку, але ви не любитель натовпу? VIP-зона і місця за столиками на другому поверсі те, що потрібно.

Дивіться афішу подій в Вікторі Холл і купуйте квитки на сайті Concert.ua. Актуальна інформація про дату і час, схема залу і вартість тікетів - все тут.

Відпочивайте не тільки на вихідних, а в будь-який вільний вечір.

Побачимося в харківському Victory Concert Hall!