24-pay-mark Created with Sketch.

WESTERN club
Одеса, м. Одеса, пляж Аркадiя

Один з улюблених клубів одеситів і гостей міста, Western Night Club, розташований на першій лінії чорноморського узбережжя за адресою пляж Аркадія (Ліве крило), 11.

У закладу давно імідж народного. Причина цьому – завжди дружня атмосфера, приємні демократичні ціни і, звичайно, заходи на будь-який смак. Гостинний клуб Western може розмістити понад 1500 осіб. Шанувальники спокійного, розміреного відпочинку можуть комфортно розміститися на зручних шкіряних диванах зі стаканчиком улюбленого коктейлю. А в розпорядженні поціновувачів активного відпочинку – значного розміру танцпол.

Відкриваючи свої двері у травні, Western Night Club дарує своїм гостям максимум позитивних емоцій і всіляких розваг протягом усього літа. Тут проходять яскраві шоу, концерти за участю запрошених ді-джеїв та знаменитостей музичного світу. Тут зможуть насолодитися відмінним звуком і світлом шанувальники поп, рок, фолк, electronic dance music та інших жанрів. І все це – в оточенні істинно західного інтер'єру в дусі американських вестернів: серед кактусів, яскравих вивісок, дерев'яних стін.

Дивіться афішу Western Night Club і обирайте події за смаком на concert.ua