24-pay-mark Created with Sketch.

Зелений Театр
Київ, Паркова дорога, 2

Зелений Театр в Києві - культове місце столиці, побудоване на схилах Дніпра. Сьогодні тут проходять галасливі вечірки і концерти в форматі open-air. Адреса: Паркова дорога, 2.

Дістатися сюди нескладно: потрібно вийти на станції метро Арсенальна, обійти будівлю метрополітену з лівого боку і спуститися сходами вниз. Кілька хвилин - і ви там!

Концерти топових артистів, вечірки, виступи українських та зарубіжних діджеїв, різноманітні фести та виставки, сучасні вистави і стендап - в стінах Зеленки проходить безліч найрізноманітніших подій!

Це популярне місце для відпочинку серед молоді - черга на вхід починається від самої дороги. Але це не прикрий недолік, а, скоріше, особливість локації - препаті починається саме тут.

Танці під улюблену музику або чіл-аут в пляжній зоні - в київському Зеленому театрі кожен знайде розвагу до душі:

  • великий танцпол біля головної сцени;
  • малий танцпол-пляж у діджей-плейсі;
  • кілька барів з їжею і напоями;
  • комфортні місця за столиками;
  • басейн (в теплий сезон);
  • ігрова зона.

Насичений графік івентів, кілька загадкових легенд і атмосфера літньої тусовки в режимі нон-стоп! Свого часу, кожен з нас залишив тут чимало шалено вибухових годин свого життя.

Зелений театр в Києві - це навіть не нічний клуб, а невелика держава в самому центрі міста, де забуваєш про проблеми і турботи.

Подивитися актуальну афішу і купити квитки можна на сайті Concert.ua. Тут представлена вся необхідна інформація: дата і час, вартість, опис найближчих і майбутніх заходів. Уточнити будь-які значні для вас моменти ви завжди можете у нашої служби підтримки.

Рух під відкритим небом в компанії друзів - краще, що може з вами трапитися! Літо, Любов, Зеленка! <3

До зустрічі в Зеленому театрі в Києві!