Благодійний онлайн концерт Kishe на День захисту дітей

8 червня 2020, Пн. 20:45
Онлайн
Безкоштовно
Трансляція почнеться через
В ефірі

Про подiю

1 червня, в міжнародний День захисту дітей, Kishe запрошує всіх на благодійний акустичний концерт в онлайн ефірі!

Музикант та продюсер, разом з його творчою командою та в партнерстві з благодійним фондом "Благомай" запрошує відкрити літо 2020 та підтримати діточок України, які залишились без батьківської опіки. Добровільні благодійні внески отримані в рамках проекту в онлайн режимі, підуть на забезпечення всім необхідним спортивним та розважальним інвентарем для дітей з 83-х дитячих будників країни, а це 5 000 дітлахів , які бажають провести це літо спортивними, здоровими та веселими. Підтримка цих дітей в кризові періоди вкрай необхідна, адже фізичне та психічне здоров’я – це фундамент їх щасливого майбутнього. Подаруємо дітям дитинство!

Концерт відбудеться на літній терасі ресторану ПРАГА, яка може гостинно прийняти обмежену кількість гостей, з дотриманням всіх санітарних норм. Мета такого унікального проекту - поєднання онлайн трансляції з камерною атмосферою затишку, майже як в сімейному колі або серед друзів, з можливістю насолодитися гарною музикою наживо та зробити добру справу разом і зібрати кошти на потреби дитячих будинків та дітей з малозабезпечених сімей.

Зустрінь першій літній вечір творячи добро з тисячами друзів онлайн, а акустичний формат концерту зробить нас ближче один до одного!

Будьмо разом з нами 1-го червня 2020 о 19:45

Приєднатися до трансляції благодійного онлайн концерту можна на каналі YouTube та Facebook/ kisheofficial

Доброчинний внесок можна здійснити за посиланням

Наша команда щиро дякує партнерам та небайдужим людям за підтримку та допомогу в організації та технічному забеспеченні благочинного концерту!

Благодійний фонд - БЛАГОМАЙ
Квитковий оператор - CONCERT.UA
Головний радіо-партнер - НАШЕ РАДИО
Медіа-партнери: портал bigmir)net, tohka.net, ivona, Теленеделя, TV.UA