24-pay-mark Created with Sketch.

Баламути

2 грудня 2023, сб. 18:00-20:00
від 100 ₴
від 100 ₴

Галерея

Баламути в Одесі - фото №1 balamuti_odeskiy-oblasniy-akademichniy-dramatichniy-teatr_021220231800_373
Баламути в Одесі - фото №2 balamuti_odeskiy-oblasniy-akademichniy-dramatichniy-teatr_021220231800_858
Баламути в Одесі - фото №3 balamuti_odeskiy-oblasniy-akademichniy-dramatichniy-teatr_021220231800_751

Про подiю

Чому варто піти у театр на виставу «Баламути» в Одесі?

  1. Жвава комедія про наше життя.
  2. Неперевершена акторська гра, що викликає захват.
  3. Прекрасна нагода приємно відпочити та поповнити запаси позитиву.

Комедійний спектакль «Баламути» в Одесі

Творчий колектив Одеського драмтеатру представляє яскраву комедію за п’єсою Володимира Гуркіна, котрий також відомий завдяки безсмертному шедевру «Любов і голуби». На сцені – заслужений артист України Михайло Дроботов, заслужений артист України Борис Смірнов, заслужена артистка України Тетяна Опаріна, заслужена артистка України Юлія Скарга, Гуллер Полякова, Надія Машукова, Євген Меркулов. Режисерка-постановниця – Олена Пушкіна.

Витівки героїв на схилі віку у виставі «Баламути» на сцені Одеського драмтеатру

Весела комедія покаже, як декілька осіб у віці втікають від одноманітності життя вельми дивними та часом божевільними способами. Не дивлячись на поважні роки, вони чудять і баламутять так, як вам і не снилося. Тривалість – 2 години. Вистава точно підніме вам настрій, приходьте!

Де купити квитки на спектакль «Баламути» в Одесі?

Ви можете придбати квитки онлайн на сайті Concert.ua. Обирайте зручні місця у залі та оформлюйте електронні квитки собі, рідним та друзям.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09.03 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09.03 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати