24-pay-mark Created with Sketch.

КОМАНДА

Concert.ua – компанія, яка надає сервіс з продажу квитків і покликана задовольняти культурні потреби людей: як творців видовищного мистецтва, так і його любителів.

З 2012 року ми прагнемо, щоб у кожному куточку України наші глядачі змогли обрати та відвідати саме ту подію.

Чесність у взаєминах, компетентність кожного співробітника, синергія у співпраці та пристрасть до того, що ми робимо – ось цінності, що надихають нашу команду. Це не просто слова для нас. Це принципи, які ми втілюємо в щоденній роботі, докладаючи всіх зусиль для надання кращого сервісу нашим клієнтам.


Наша команда, як і всі українські компанії, сьогодні працює у складних умовах сфери обслуговування. #concertuacrew – це понад 40 співробітників, які вкладають власні зусилля та потенціал для створення інноваційних та надійних рішень надання якісних послуг у нашій сфері.

Ми структуруємо діяльність через шість ключових відділів, а саме: маркетингу, ІТ, сервісу, операційного, фінансів та розвитку бізнесу. Це дозволяє нам створювати якісний продукт.


Ми не просто формуємо штат, ми створюємо команду, де кожен співробітник займає важливу роль у нашому успіху. Рівень залученості співробітників команди становить 85%, що свідчить про те, що кожен у компанії розділяє нашу місію та цінності.

Наш eNPS (оцінка лояльності співробітників) – більше 80. Він підтверджує, що ми створюємо сприятливе та надихаюче середовище для роботи.

Наші співробітники вірять у спільний успіх, а ми віримо у них. Середній період роботи співробітника у компанії становить 2,5 роки, що свідчить про нашу здатність забезпечувати умови для самореалізації та кар'єрного зростання.

Ми розуміємо важливість балансу між роботою та особистим життям, тому команда працює за гібридним графіком роботи. Наша система лояльності “Ти майже там” дозволяє співробітникам відвідувати ті події, які вони дійсно хочуть відвідати, завдяки своїй корпоративній активності та свідомості.

В нашому офісі ми сформували корпоративну бібліотеку з книг-бестселерів різних жанрів та наповнюємо її за запитом співробітників, підтримуємо колег у бажанні навчатись та розвиватися, щоб разом досягати нових вершин.

Ми щиро пишаємося тим, як інвестуємо у нашу команду та допомагаємо їй розкривати свій потенціал. Це допомагає усім нам діяти на стратегічному рівні та масштабувати компанію у будь-яких умовах.


Concert.ua – у пошуку нових талантів для розвитку компанії та підсилення команди. Ми цінуємо потенціал та інноваційність, які нові люди можуть приносити.

Якщо хочете дізнатись про відкриті вакансії та можливості приєднатись до нашої команди, запрошуємо перейти за посиланнямКоманда

Concert.ua.
Не просто робота.