24-pay-mark Created with Sketch.

Організаторам

Ми поділяємо вашу пристрасть до музики, видовищних подій та якісних шоу. За роки роботи ми засвоїли чимало уроків, вчилися на власних помилках і провели безліч масштабних подій. Ми знаємо, як створюються успішні заходи і з радістю ділимося накопиченим досвідом із партнерами.

Ми допомагаємо Організаторам подій будь-якого масштабу: від невеликих (на кілька десятків осіб), до стадіонних концертів і фестивалів на десятки тисяч глядачів. Для кожного ми стаємо уважними, чуйними і розуміючими. Або просто надійними партнерами, якщо ви не дуже любите дружити 🙂

Concert.ua - це один з кращих квиткових сервісів, це якісний IT- та маркетинг-супровід подій і команда професіоналів, які змушують все це злагоджено працювати.

Ми пропонуємо:

  • Ефективну платформу для автоматизації управління продажами
  • Аналіз онлайн-статистики та звітів
  • Консалтинг ціноутворення та маркетинг-стратегії
  • Складання плану продажів і побудову прогнозів

Забезпечуємо продажі квитків на ваш захід онлайн, доставкою кур'єром в будь-який населений пункт України і організовуємо реалізацію через розгалужену гілку квиткових офісів.

За запитом підтримаємо Ваші події рекламою (контекст, соцмережі, email-розсилка) і промоакціями. Можемо допомогти і з організацією контролю входу та продажем квитків при вході на подію.

Будь ласка, заповніть форму нижчe:

Get your free webform with Podio