Обмін і повернення

Визначення, скорочення, використовувані в даному документі - тотожні з визначень, наведених у публічній Оферті, розташованої в мережі Інтернет за посиланням https://www.concert.ua/ru/offer (далі - Оферта)

Перш ніж придбати квиток, будь ласка, ознайомтеся з правилами скасування покупки і повернення сплачених грошових коштів за придбаний на сайті сoncert.ua Квиток.

Дане положення розроблено з урахуванням вимог Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затвердженої наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452 (інтернет посилання http://zakon3.rada.gov.ua/ laws / show / z0911-15 ), (далі - Інструкція).

Згідно Х розділу Інструкції, повернення коштів за придбані квитки проводиться організаторами заходу тільки в разі скасування, перенесення або зміни Заходи. Інші умови для повернення сплачених грошових коштів за придбаний квиток відсутні.

Клієнт, який придбав квиток і зробив всі необхідні платежі, може звернутися в сoncert.ua з проханням здійснити повернення придбаного ним квитка і отримати сплачені за нього кошти, в разі:

1. Скасування Заходу;
2. Зміна істотних умов Заходу (час, дата або місце проведення Заходу)

У разі виникнення однієї із зазначених причин, Клієнт звертається до сoncert.ua зі зверненням на [email protected] і надає копію документа, що підтверджує його особу.

Дане звернення обов'язково має містити дані особи (ПІБ), що звертається і його індивідуальний податковий номер, назва Заходу, кількість квитків і їх штрих-код, номінальну вартість квитків, номер банківської карти та ПІБ її власника(на зазначену картку буде здійснено перерахунок коштів), дату, підпис і приймається сoncert.ua тільки при дотриманні Клієнтом зазначених вимог до такого звернення. За поверненням коштів може звернутися тільки покупець, дані якого вказані в замовленні. Часткове повернення квитків із замовлення не здійснюється.

Звернення, спрямоване Клієнтом на підставі п.2 даного положення, приймається сoncert.ua тільки у разі, якщо таке звернення надійшо не менше ніж за 24 години до початку Заходу.

Повернення грошових коштів Клієнту за придбаний ним Квиток в разі настання обставин, передбачених п.1-2 даного положення, здійснюється сoncert.ua тільки в разі, якщо Організатор надав відповідний дозвіл сoncert.ua, а також надав необхідну кількість грошових коштів.

В незалежності від підстав звернення, повернення Сервісного збору і вартості додаткових послуг сoncert.ua не проводиться, так само, як не підлягає поверненню вартість Доставки квитків, якщо послуга Доставки була додатково замовлена клієнтом.

Повернення грошових коштів Клієнтам проводиться виключно в безготівковій формі.


Шаблон заяви тут