ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп

6 грудня 2019, Пт. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві - фото №1 ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві
ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві - фото №2 ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві афіша
ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві - фото №3 ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві квитки
ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві - фото №4 ТНМК. 21 рік альбому Зроби мені хіп-хоп у Києві на concert.ua

Про подiю

ТНМК святкують 21 рік альбому «Зроби мені хіп-хоп»! 6 грудня Фагот, Фоззі та Діля на сцені Bel etage зроблять справжній український хіп-хоп.

Чому варто піти на ювілейний концерт гурту ТНМК?

1. Вперше за 15 років Фоззі, Діля та Фагот повноцінно разом на сцені.
2. Дебютному альбому 21 рік – приходь привітати творців українського хіп-хопу.
3. Ото таке відбувається, що не можна пропустити!

Зробимо хіп-хоп разом 6 грудня в клубі Bel Etage

Танок на майдані Конґо від найпершого дня були завзятими експериментаторами. На початку кар'єри брали участь у фестивалі «Червона Рута». За вимогами фестивалю, гурт мав заспівати 3 пісні українською мовою. Саме так за дві-три години народилися пісні «Зроби мені хіп-хоп» та «Ото таке». Тоді ТНМК здобули перемогу, а дебютний альбом «Зроби мені хіп-хоп» став флагманом українського хіп-хопу. А тепер музиканти святкують його повноліття.

За роки кар'єри вони міксували хіп-хоп з роком, джазом, фанком, грали з симфонічним оркестром. А на цьому особливому концерті Діля вперше за довгий час вийде на сцену з колишніми колегами не просто, щоб виконати спільно один трек, а щоб зіграти повноцінний сет-ліст. Гурт зіграє альбом повністю, а між треками звучатимуть старі улюблені скіти-інтермедії, записані за участі Ігоря Пелиха, Віталія Кличка та талісмана гурту – Ігоря Арнаутова.

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Grand Orchestra. Симфонічний проект 25 грудня 19:00, Ср Grand Orchestra. Симфонічний проект "кінолегенди" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 80 грн. Grand Orchestra. Симфонічний проект Вже не хочу 25 грудня Grand Orchestra. Симфонічний проект "кінолегенди" Одеський театр Опери та Балету Придбати