24-pay-mark Created with Sketch.

Друзі, ми розуміємо ваше бажання якомога швидше повернути кошти за придбані квитки. Нижче ми зібрали всі поширенні питання і надали змістовні відповіді.

Головне:

  • Воєнний стан в країні є форс мажорною обставиною і надає можливість організатору перенести дату запланованих концертів, вистав тощо на час після війни чи зовсім скасувати захід
  • Питання щодо статусу події вирішує організатор, а ми інформуємо про це глядача одразу після отримання інформації від організатора через ємейл та/чи SMS, а також в особистому кабінеті у розділі Новини
  • У разі скасуванні заходу повернення коштів за придбаний квиток має здійснювати організатор події
  • Форс мажорні обставини дозволяють організатору повертати кошти після припинення військового стану
  • Організатор події для надання послуги повернення може залучати Concert.ua або ж робити повернення коштів самостійно, отримавши від Concert.ua дані по замовленнях.
  • Concert.ua здійснює повернення на умовах, які встановлює організатор.
  • Concert.ua є посередником у продажі квитків на події і на превеликий жаль самостійно (без участі організатора) не має права приймати рішення по фінансових питаннях у зверненнях гладачів.

Будемо відверті: війна в Україні призвела до операційних збоїв у нашій роботі у зв'язку з тим, що ми, як і більшість, спочатку мали забезпечити власну безпеку й безпеку своїх родичів, а потім ― переналаштуватись на роботу в нових умовах, в тому числі через вимушене переселення.

На превеликий жаль, дехто з ключових співробітників опинився в окупованих населених пунктах, деякі мають постійні проблеми у зв'язку. Ми пишаємося тим, що троє наших колег служать в ЗСУ і Силах ТрО. Переважна більшість є волонтерами, що власними силами та накопиченнями допомагають тилам.


В перші дні війни Concert.ua направив 1 мільон власних коштів в ЗСУ, та зібрав вже більше 2 млн гривень разом з небайдужими глядачами для допомоги потреб арміі та тилу. Детальний допис про використання грошей буде на нашій офіційній сторінці у Facebook.

Ми залишаємося на зв'язку по електронній пошті, через Facebook та Instagram. Прохання писати лише 1 лист або запит через соц мережи. Орієнтовний час очікування відповіді наразі складає 5 робочих днів.

Відповіді на поширені питання

Як дізнатись статус моєї події?

Події під час воєнного стану не проводяться. Про нову дату чи скасування ми повідомляємо в эмейл та/або в SMS коли отримуємо офіційну інформацію від організаторів та змінюємо статус події на сторінці події на Concert.ua, а такожі в особистому кабінеті.

Як повернути кошти?

За повернення коштів за квитків відповідальним є організатор події. Згідно умов оферти в умовах війни (форс мажор) організатор події може не повертати кошти до скасування воєнного стану. З огляду на те, що повернути кошти зараз всім всі немає можливості, деякі організатори запропонували опцію отримання 70% грошима зараз або ж 100% після стабілізації ситуації.
Як тільки дана опція буде доступна у вашому особистому кабінеті, ми надішлемо вам SMS.

Що це за опція повернення на ЗСУ?

На чисельні прохання глядачів ми разом з організаторами надаємо можливість відмовитись від повернення коштів за квитки на користь допомогу ЗСУ і організаціям, що допомагають в подоланні ворога та забезпеченні потреб тилу.

Чому на ЗСУ можна, а грошима ні?

Опцію перенаправлення коштів на потреби армії/тилу обирають лише
10-15% глядачів. В такому обсязі у деяких організаторів, що пропонують цей варіант, є можливість задовольняти такі запити.

Чому мені запропоновано отримання 70% від вартості квитка?

Частина коштів вже витрачена організатором подій для авансування артистів, оренди залів та/чи техніки, бронювання перевезень та/чи проживання, проведення рекламних кампаній, покриття поточних витрат організації.
З огляду на те, що в країні військовий стан, більшість організаторів подій втратили джерела надходжень коштів і не мають фінансової можливості зробити повне повернення.

Чи будуть повернуті 30%, якщо я зараз погоджуюсь на 70%?

Нажаль, ні. Обираючи опцію повернення 70% від вартості квитка, ви не зможете отримати решту 30%.

Мені не запропоновано жодного з варіантів повернення, що робити?

Ми на зв'язку з організаторами, щоб напрацювати рішення по поверненню коштів за квитки. Як тільки такі рішення приймаються організатором, ми інформуємо про опції повернення в емейл та/або SMS, а також в особистому кабінеті.

Як з вами звязатись та скільки чекати на відповідь?

Вибачте всі, хто довго чекає на відповідь. Зараз наша команда працює не в повному складі. Якщо ми робимо публікації або ж постимо сторіс, це в жодному разі не означає, що ваші повідомлення ігноруються, адже контентом в соціальних мережах займаються інші люди.
Ви можете направити свій запит на [email protected] або ж Instagram, Facebook, Telegram. Телефонна лінія тимчасово не працює. Просимо надсилати тільки один запит та не дублювати в інші канали комунікації, це дасть змогу нам швидше обробляти запити.
Адаптуватись в умовах війни важко, дуже просимо поставитись з розумінням.

Я хочу зв'язатися з організатором. Як це зробити?

На сторінці події розміщені контактні дані організатора.

Хочу направити скаргу в податкову/бюро економічної безпеки/захист прав споживачів.

В скарзі зазначте назву події, місце придбання квитків, номер замовлення. Надавач послуг з продаж квитків: ТОВ “Концерт ЮА”, ідентифікаційний код: 41805984

Що робити з Сертифікатом Concert.ua?

Придбаний сертифікат поверненню не підлягає. Термін дії всіх сертифікатів буде автоматично продовжено.

Протягом якого часу я отримаю кошти після подачі заявки на повернення?

Зарахування відбувається протягом 10 банківських днів. Можливі незначні затримки у зв'язку з ситуацією в країні.

У мене немає особистого кабінету на сайті або ж квитки не відображаються в ньому

Особистий кабінет створюється автоматично при купівлі квитків. Для входу використовуйте дані, які були вказані вами при оформленні замовлення. Логін: ваша ємейл адреса (перевірте її в SMS, що ви отримали від CONCERTUA після оплати), а пароль ви можете відновити за допомогою кнопки “Забули пароль”. У випадку, якщо квиток не відображається в кабінеті, напишіть, будь ласка, запит в будь-який зручний канал комунікації, вказавши номер замовлення (він вказаний на квитку) та в емейлі з квитками.

Статус мого запиту на повернення: p2p платіж не успішний або ж помилка скасування замовлення

Інколи таке трапляється, приносимо вибачення. Напишіть запит в будь-який зручний канал комунікації, вказавши номер замовлення, номер карти та ПІБ власника, ми повернемо кошти іншим способом.