Подарункові Сертифікати CONCERT.UA

31 грудня 2019, Вт. 10:00
Concert.ua Київ, Киев
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Ламаєш голову над тим, що подарувати?
Думаєш, чим можна здивувати рідних і близьких?
Подаруй їм емоції!

CONCERT.UA підготував кращий подарунок - Подарунковий Сертифікат на покупку квитків на кращі концерти і події в Україні! Вибирай Сертифікат номіналом 250 грн, 500 грн, 750 грн або 1000 грн - порадуй друзів і рідних незвичайним подарунком.

1. Цей Сертифікат дає право його пред'явнику оформити замовлення (придбати квитки) зі знижкою, що дорівнює номіналу сертифіката, з асортименту і за цінами, які діють на сайті concert.ua в момент придбання квитків.

2. Термін дії Сертифікату обмежений і становить 12 місяців з дати видачі.

3. Скористатися сертифікатом і придбати квитки зі знижкою можна на сайті concert.ua або в касах Concert.ua

4. Сертифікат можна використовувати тільки один раз. При покупці номінал Сертифікат списується повністю. Якщо загальна сума замовлення квитків менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.

5. У разі якщо загальна сума замовлення перевищує номінал Сертифікату, різниця між сумою замовлення і номіналом Сертифікату оплачується будь-яким з доступних способів на сайті concert.ua або готівкою при покупці в касах Concert.ua

6. Щоб скористатися Сертифікатом на сайті concert.ua, необхідно ввести його номер в поле КОД ЗНИЖКИ на сторінці будь-якого з доступних до продажу подій, а потім оформити і сплатити замовлення будь-яким з доступних способів, в т.ч. і «оплата кур'єру» при доставці.

7. Щоб скористатися сертифікатом в касах Concert.ua, необхідно назвати продавцю-консультанту номер Сертифіката та придбати квитки на будь-який з доступних до продажу подій.

8. У разі втрати Сертифікат відновленню не підлягає.

Подарувавши Сертифікат, ти можеш бути впевнений на 100%, що цей подарунок залишить незгладимий слід і безліч позитивних емоцій в пам'яті близьких тобі людей.