24-pay-mark Created with Sketch.

Ladies‘ Night

31 березня 2024, нд. 17:00-19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 300 ₴
від 300 ₴

Про подiю

Спектакль LADIES’ NIGHT у Києві відбудеться 31 березня 2024 року о 17:00 в МЦКМ (Жовтневий палац).

Чому варто піти в театр на виставу LADIES’ NIGHT у Києві?

  1. Яскрава постановка за п’єсою, що набула світової слави.
  2. Ефектний сюжет із неординарним фіналом.
  3. Блискуча акторська гра.

Спектакль LADIES’ NIGHT у Києві

LADIES’ NIGHT – одна з найулюбленіших постановок не лише української публіки, але й бестселер в багатьох інших країнах. П’єса є однією з найбільш комерційно успішних робіт драматургів Нової Зеландії. У Франції LADIES’ NIGHT була нагороджена премією Мольєра як найкраща комедія. Автори п’єси – Антоні МакКартен, Стефан Сінклер та Жак Коллар. Переклад виконала Ірина Прохорова. У складі творчої групи:
  • продюсери Людмила Нечаєва та Ігор Снятовський (Одеса);
  • режисер-постановник Юрій Одінокий (Київ);
  • хореограф-постановник Павло Івлюшкін (Одеса).
Ролі виконують: Михайло Ігнатов, Арам Арзуманян, Євген Юхновець, Валерій Швець/Дмитро Соловйов, Володимир Гладкий, Павло Івлюшкін, Станіслав Ковалевський, Ірина Бессараб/Олена Ященко.

Обнадійлива шоу-комедія на сцені Жовтневого палацу

31 березня на вас чекає неймовірний вечір. Адже проведете ви його у компанії… стриптизерів. Але не звичайних, адже кожен з них ще вчора був звичайним безробітним. А сьогодні став одним із героїв феєричного чоловічого стриптиз-шоу. Жінкам точно сподобається, і чоловіки посміються від душі (чоловічий стриптиз у фіналі буде неперевершений!) Вікові обмеження 18+. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль LADIES’ NIGHT у Києві?

Замовляйте квитки просто зараз на Concert.ua.

Схожі події

Конотопська відьма 25.04, 29.04, 07.05 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 20 ₴ Конотопська відьма 25.04, 29.04, 07.05 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Покоління пепсі 12 травня 18:00, нд Покоління пепсі Київ, Freedom Hall від 250 ₴ Покоління пепсі Вже не хочу 12 травня Покоління пепсі Freedom Hall Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 27 квітня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 27 квітня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати KYIV MODERN BALLET. БОЛЕРО. ДОЩ. Раду Поклітару 21.04, 06.06 KYIV MODERN BALLET. БОЛЕРО. ДОЩ. Раду Поклітару Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 100 ₴ KYIV MODERN BALLET. БОЛЕРО. ДОЩ. Раду Поклітару 21.04, 06.06 KYIV MODERN BALLET. БОЛЕРО. ДОЩ. Раду Поклітару Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати