24-pay-mark Created with Sketch.

ТИ МАЙЖЕ ТАМ

Ми створили concert.ua, щоб ділитися емоціями не тільки під час подій, а й поза ними. Аби ви не пропустили жодного концерту від улюблених зірок, змогли потрапити на важливу театральну прем’єру й встигнули купити квитки на найкращу новорічну виставу для дітей. Щоб артисти відкривали себе глядачам, а організатори — створювали заходи, про які казатимуть «хочемо ще».

Коли це квитки на concert.ua — ти починаєш жити подією вже під час купування, бо тут знають, як зробити, щоб ти сконцентрувався тільки на приємному.


Будь-яка подія — це не просто спосіб побачити артиста чи довгоочікувану виставу, заспівати улюблену пісню чи зустрітися з друзями. Це емоції, що надихають за півроку до та заряджають на багато днів після. Це привід посміхнутися в нескінченному заторі, тому що з динаміків лунає той самий хіт, або вдягнутися, як Леді Ґаґа, бо чому б ні. Разом із квитками на ваші улюблені події concert.ua дарує радісне передчуття, що супроводжує із самого моменту замовлення. Тому ми не просто зручна квиткова каса, ми — постачальники гарного настрою.

Історія Concert.Ua почалась із бажання створювати музику та привозити в Україну зірок світового масштабу. Тому одне з перших успішних сучасних медіа країни, присвячених електронній музиці, як і перші найгучніші виступи головних диджеїв планети в Україні — теж наша робота.


Це означає, що ми насправді розуміємося на тому, як створити настрій, а не просто «зробити касу». І, зрештою, так набагато цікавіше! Ми постійно розвиваємося, щоб допомагати відшукати подію до вподоби музичним фанатам, поціновувачам театру та опери, новорічних ялинок і гастрофестів. І в кожному випадку намагаємося зробити цей досвід справді приємним — починаючи з першого візиту на сайт або до квиткового офісу. Адже події швидко минають, а хвилююче передчуття свята та приємні спогади залишаються назавжди. Тому наша мета — примножувати ці миті щастя й ділитися ними з вами.