Способи оплати

Банківською картою

Ми працюємо з надійними, захищеними системами обробки платежів. Приймаються картки будь-яких банків світу.

Інформація обробляється з використанням SSL 256 шифрування на сервері системи електронних платежів (кодується вся особиста інформація, в тому числі дані кредитних і дебетових пластикових карт, ПІБ і адреси). Це означає, що дані вашої карти недоступні ні адміністраторам нашого сайту, ні команді Concert.ua, ні кому-небудь ще.

Кур'єру готівкою
Можете на сайті або по телефону оформити замовлення квитків з кур'єрською доставкою додому або на роботу і сплатити при отриманні.
У квитковому офісі
У всіх каси, а у нас - квиткові офіси (в торгових центрах і партнерських магазинах). Приходьте поспілкуватися з нашими менеджерами по роботі з клієнтами - допоможуть вибрати подію на місці або викупити заброньоване вами на сайті або через оператора замовлення. В усіх офісах приймається готівка, у багатьох можна оплатити й картою.
Перелік квиткових офісів
У платіжних терміналах
Можете оформити замовлення на сайті або за телефоном, а потім протягом 24 годин оплатити його готівкою через будь-який із тисяч терміналів iBox, ПриватБанк, EasyPay, Qiwi, 24 Non Stop, City24. Після оплати квитки прийдуть вам на E-mail.

Увага! Для оплати через термінали самообслуговування ПриватБанку необхідно ввести код ЄДРПОУ: 33545147.