24-pay-mark Created with Sketch.

Бампер і Сус

9 квітня 2024, вт. 19:00-21:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 350 ₴
від 350 ₴

Про подiю

Концерт «Бампер і Сус» у Києві відбудеться 26 грудня 2023 року о 19:00 в МЦКМ (Жовтневий палац).

Чому варто піти на концерт «Бампер і Сус» у Києві?

  1. Одні з найвідоміших українських гумористів.
  2. Велика концертна програма, що зарядить позитивом та надасть життєвих сил.
  3. Прекрасний відпочинок та чудова нагода долучитись до спільної допомоги ЗСУ.

Концерт «Бампер і Сус» у Києві

«Бампер і Сус» – знамениті вихідці з КВК, які сьогодні є справжніми зірками улюблених телепроєктів та фільмів українців. Однією з найколоритніших ролей Петра Бампера став полковник Попадюк з найкасовішого українського фільму «Скажене весілля». Також актор відзначився участю у відомому проєкті «Слухай». Сьогодні кожне відео, викладене гумористами в YouTube, набирає мільйони переглядів. А талановиті артисти тим часом активно займаються волонтерством, дають концерти для наших оборонців та підтримують своїми яскравими виступами українців у тилу. На всіх своїх концертах «Бампер і Сус» проводять благодійні аукціони для допомоги ЗСУ. Чималі донати надходять силам оборони і завдяки стрімам артистів.

Фірмовий гумор без цензури на актуальні теми на сцені Жовтневого

26 грудня «Бампер і Сус» запалять столичну публіку своїм моцним, безкомпромісним та правдивим гумором, що не знає жодних перешкод. Це жарти без купюр – про життя і політику, ненависних москалів та комуналочку. Кожне слово – гостро і в яблучко! Обов’язково буде жвавий інтерактив з глядачами, багато позитиву, шаленої енергетики, народної мудрості та крутих цитат. Нещадні до ворога та з вірою в Перемогу «Бампер і Сус» чекають на вас! Побачимось!

Де купити квитки на концерт «Бампер і Сус» у Києві?

Ви можете придбати квитки собі та друзям просто зараз на сайті Concert.ua.

Схожі події

Пожежа 24 травня 19:00, пт Пожежа Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 590 ₴ Пожежа Вже не хочу 24 травня Пожежа Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Перевірка матеріалу 25.05, 04.06 Перевірка матеріалу Київ, Underground Standup Club від 100 ₴ Перевірка матеріалу 25.05, 04.06 Перевірка матеріалу Underground Standup Club Придбати Музичний стендап. Хіти з ПОПідвипідвертом 05 червня 19:00, ср Музичний стендап. Хіти з ПОПідвипідвертом Київ, Будинок Актора від 227 ₴ Музичний стендап. Хіти з ПОПідвипідвертом Вже не хочу 05 червня Музичний стендап. Хіти з ПОПідвипідвертом Будинок Актора Придбати Єдиний Квартал 30 серпня 18:00, пт Єдиний Квартал Черкаси , ПК «Дружба народів» від 390 ₴ Єдиний Квартал Вже не хочу 30 серпня Єдиний Квартал ПК «Дружба народів» Придбати