24-pay-mark Created with Sketch.

Без Обмежень. Вільні люди. Концерт на підтримку ЗСУ та ВПО

від 990 грн.

Про подiю

Без Обмежень. Вільні люди. Концерт на підтримку ЗСУ та ВПО у Буковелі відбудеться завдяки ЗСУ! 12 січня на локації Банкетний зал (GRAND HALL) F&B SPA RESORT у Буковелі відбудеться концерт популярного українського гурту Без Обмежень.

Чому варто піти на концерт гурту Без Обмежень у Буковелі?

  1. Головні рок-романтики країни.
  2. Спеціальна програма із найкращих пісень гурту.
  3. Неймовірні враження від зустрічі із крутими музикантами.

Без Обмежень з великим концертом у Буковелі

12 січня запрошуємо вас до Банкетного залу (GRAND HALL) F&B SPA RESORT на концерт палких і талановитих Без Обмежень! Успішні та творчо нестримні музиканти подарують всім неймовірно атмосферний виступ. Приходьте, щоб почути улюблені пісні та долучитися до благочинності. Адже концерт відбудеться на підтримку ЗСУ та внутрішніх переселенців.
Квитки замовляйте вже сьогодні.

Мужність та щирість у кожнім рядку: гурт Без Обмежень із програмою «Вільні люди» на сцені Банкетного залу (GRAND HALL) F&B SPA RESORT

Творчість гурту Без Обмежень – це актуальні й зрозумілі кожному теми пісень, якісна музика і абсолютна щирість. Учасники колективу з перших днів війни волонтерять і дають концерти для військових та жителів звільнених територій.
На концерті у Буковелі Без Обмежень виконають найкращі свої пісні, що надихають, сповнюють сили й дарують незламність.
Побачимося!

Де купити квитки на концерт гурту Без Обмежень у Буковелі?

Швидко оформити квитки на концерт гурту Без Обмежень у Буковелі можна онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Музика Антоніо Вівальді на даху 30 вересня 19:00, сб Музика Антоніо Вівальді на даху Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Музика Антоніо Вівальді на даху Вже не хочу 30 вересня Музика Антоніо Вівальді на даху Дах ЦУМ Придбати Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати The Harry Potter Symphony 26 грудня 19:00, вт The Harry Potter Symphony Київ, Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського від 390 грн. The Harry Potter Symphony Вже не хочу 26 грудня The Harry Potter Symphony Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського Придбати Оля Полякова. Все буде добре 26 жовтня 18:00, чт Оля Полякова. Все буде добре Київ, Палац Україна від 800 грн. Оля Полякова. Все буде добре Вже не хочу 26 жовтня Оля Полякова. Все буде добре Палац Україна Придбати