27 грудня 2018, Чт. 11:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Галерея

Чиполліно у Києві - фото №1 Чиполліно у Києві
Чиполліно у Києві - фото №2 Чиполліно у Києві афіша
Чиполліно у Києві - фото №3 Чиполліно у Києві квитки
Чиполліно у Києві - фото №4 Чиполліно у Києві на concert.ua
Чиполліно у Києві - фото №5 Чиполліно у Києві фото
Чиполліно у Києві - фото №6 Чиполліно у Києві піти

Про подiю

Дитяча казка «Пригоди Чіполліно» італійського письменника Джанні Родарі вже давно стала всесвітньо відомою класикою літератури.

На цьому творі виросло не одне покоління дітей в різних кінцях світу. Історія про веселого хлопчика-цибулинку і досі залишається однією з найулюбленіших і найпопулярніших, мабуть тому, що Чіполліно – дуже добрий, щирий і вміє товаришувати. Він допомагає своїм друзям, гуртує їх для боротьби з ворогами і хоробрими вчинками доводить, що народ, коли він разом – це могутня сила!

Яскрава музична казка «Чіполліно» від Національної оперети вчить дітей бути добрими, чуйними, ніколи не сумувати і вміти знаходити вихід з будь-якої ситуації.

Інші дати

Схожі події

Цирк на льоду Цирк на льоду 2 Події Цирк на льоду 20.07 - 21.07.2019 Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Фіксі Канікули на морі Фіксі Канікули на морі 3 Події Фіксі Канікули на морі 27.07 - 28.07.2019 Азбука хороших манер 20 липня 12:00, Сб Азбука хороших манер Київ, Центр мистецтв Новий український театр від 150 грн. Азбука хороших манер Вже не хочу 20 липня Азбука хороших манер Центр мистецтв Новий український театр Придбати