24-pay-mark Created with Sketch.

ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ

11 жовтня 2022, вт. 18:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ у Києві! Чекаємо на вас 2022-10-11 в 18:00 на локації Будинок Кіно, Київ.
Ви можете придбати квитки на ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ на Concert.ua онлайн.Уявіть: чоловік, власник квартири, чекає на свою дружину. У двері дзвонить гість, зовсім незнайомий чоловік, і каже, що він далекий родич дружини господаря. Такого родича дружини господаря ніхто не знає, і його це дуже бентежить. Але... Незабаром гість заявляє, що не лише далекий родич дружини господаря, а й чоловік. Інтрига закручується у вузол, який обов'язково треба розплутати... Глядачі завжди радіють появі яскравих комедій. "Чоловік моєї дружини" - саме та комедія, яка змусить глядачів забути про все.

Уявіть: чоловік, власник квартири, чекає на свою дружину. У двері дзвонить гість, зовсім незнайомий чоловік, і каже, що він далекий родич дружини господаря. Такого родича дружини господаря ніхто не знає, і його це дуже бентежить.

Але... Незабаром гість заявляє, що не лише далекий родич дружини господаря, а й чоловік. Інтрига закручується у вузол, який треба розплутати.

Глядачі завжди радіють появі по-справжньому яскравих комедій. "Чоловік моєї дружини" - саме та комедія, яка змусить глядачів забути про все.

Схожі події

Залишатися (не) можна 02 грудня 18:00, пт Залишатися (не) можна Одеса, Український театр від 200 грн. Залишатися (не) можна Вже не хочу 02 грудня Залишатися (не) можна Український театр Придбати Залишатися (не) можна 01 грудня 18:00, чт Залишатися (не) можна Одеса, Український театр від 200 грн. Залишатися (не) можна Вже не хочу 01 грудня Залишатися (не) можна Український театр Придбати Дванадцять стільців 04 грудня 15:00, нд Дванадцять стільців Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 80 грн. Дванадцять стільців Вже не хочу 04 грудня Дванадцять стільців Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати За двома зайцями 02 грудня 18:00, пт За двома зайцями Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 80 грн. За двома зайцями Вже не хочу 02 грудня За двома зайцями Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати