24-pay-mark Created with Sketch.

FANCON

08 - 09 червня 2024 12:00-21:00
Міжнародний Виставковий Центр Київ, Броварський проспект, 15
від 540 ₴
від 540 ₴

Про подiю

8-9 червня 2024 року в Києві вперше відбудеться фестиваль FANCON.


FANCON — це 15000 м кв. дивовижного міксу світів і культур.

Фестиваль сучасної попкультури, який роблять фанати для фанатів.

Для фанатів фільмів і серіалів, аніме та манґи, комп’ютерних ігор і креативних індустрій! Для справжніх ґіків будь-якого віку та не тільки!
Тестуйте нові настільні ігри або долучайтеся до ігрових турнірів на FANCON!
Відпочивайте, спілкуйтеся, знайомтеся з однодумцями. Тому що ви «серед своїх» на фестивалі FANCON!
Гортайте свіженькі видання, розглядайте обкладинки, вибирайте книги, комікси, графічні романи та манґу для власної бібліотеки!

Що буде на FANCON 2024?

 • Круті тематичні локації для яскравих фото та спілкування
 • Cosplay & K-Pop Cover Dance Show на головній сцені із загальним призовим фондом 100000 грн
 • Зустрічі з українськими та світовими авторами фентезі, наукової фантастики та горору
 • 1500 квадратних метрів для видавців коміксів, манґи та алеї художників
 • Презентації та турніри для фанатів відеоігор
 • Понад 1000 м кв. для настільних ігор
 • Понад 40 ігор від 9 рольових клубів, ком’юніті та проєктів на майданчику настільних рольових ігор (DnD)
 • Можливість зустріти улюблених блогерів з української сторони YouTube
 • Спілкування з реальними українськими супергероями у секторі UA Heroes
 • Geek Bazaar: більше ніж 80 крамниць з тематичними товарами та подарунками на 1000 квадратних метрах
 • Смаколики на фудкорті
 • Прем’єра нового симфонічного концерту від LUMOS Orchestra

Ваші улюблені фантастичні світи оживають на FANCON!

Окрема мета проведення фестивалю — збір коштів на потреби ЗСУ. Крім того, організатори максимально сприятимуть учасникам FANCON, які робитимуть збори на локації події: виділятимуть площу, допоможуть провести для цього оригінальну тематичну подію.
Серед команди FANCON — люди, які створювали й створюють Comic Con Ukraine, Новий Рік на Софії, Євробачення 2017, Отобе, Відеожару, K-POP UNITE FESTIVAL та інші фестивалі й публічні заходи, а також письменниці-засновниці YouTube-проєкту Фантастичні Talk(s).Фестиваль відбудеться на території Міжнародного Виставкового Центру
МВЦ – сучасний комплекс світового класу для проведення івентів на найвищому рівні. Тут найбільше тимчасове укриття, що може вмістити понад 10000 людей, повна незалежність від погодних умов та понад 10000 квадратних метрів для стендів, фотозон, сцен, тематичних секторів, оформлення яких може обмежувати лише уява.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Діти до 7-ми років (включно) можуть БЕЗОПЛАТНО проходити на фестиваль FANCON у супроводі особи старше 16 років та за умови не більше 2-х дітей на одну особу. Така людина обов’язково має мати при собі документ, що засвідчує вік дитини (або копію документа).
✅ Вікових обмежень не передбачено
✅ Учасники бойових дій можуть придбати особистий квиток зі знижкою 50% на вході в касі. Для підтвердження слід мати при собі посвідчення УБД.
🛡 У випадку повітряної тривоги події фестивалю зупиняються, а графік запланованих заходів зміщується та узгоджується.

Схожі події

Свято Купала на V’YAVA 22 червня 12:00, сб Свято Купала на V’YAVA Київ, V’YAVA від 200 ₴ Свято Купала на V’YAVA Вже не хочу 22 червня Свято Купала на V’YAVA V’YAVA Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Ювілейний фестиваль 20 років «Країна мрій»! Наразі всі квитки продано! 21 червня 12:00, пт Ювілейний фестиваль 20 років «Країна мрій»! Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 590 ₴ Ювілейний фестиваль 20 років «Країна мрій»! Вже не хочу 21 червня Ювілейний фестиваль 20 років «Країна мрій»! Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Курований маркет «Етніка. Книги. Кіно» 22 червня 11:00, сб Курований маркет «Етніка. Книги. Кіно» Київ, Кіностудія ім. О.Довженка від 300 ₴ Курований маркет «Етніка. Книги. Кіно» Вже не хочу 22 червня Курований маркет «Етніка. Книги. Кіно» Кіностудія ім. О.Довженка Придбати