Фіолет. Акустичний вечір

16 серпня 2019, Пт. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Фіолет. Акустичний вечір у Києві - фото №1 Фіолет. Акустичний вечір у Києві
Фіолет. Акустичний вечір у Києві - фото №2 Фіолет. Акустичний вечір у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Фіолет?

1. Цієї зустрічі так довго чекали шанувальники і самі музиканти.
2. Акустичний концерт Фіолет – найкращий спосіб незабутньо провести теплий серпневий вечір із друзями й коханими.
3. Разом заспівати кращі пісні гурту – мрія, що дуже скоро стане реальністю.

Популярний український гурт Фіолет виступить з акустичним концертом в Києві.

16 серпня запрошуємо вас до Зеленого Театру на дивовижний акустичний вечір з гуртом Фіолет. Колір, що поєднує серця, оповив цієї весни усю країну. І якщо ти ще не встиг пережити кращі миті життя, обов’язково приходь до Зеленого Театру в серпні!
Завдяки акустичному формату зустрічі кожен відчує себе максимально близьким до улюблених музикантів. А розкішний вокал Колоса відправить в омріяну романтичну далечінь… Таке неможливо пропустити!

Акустичний концерт команди Фіолет в Києві: неймовірна атмосфера й улюблені пісні.
Акустика – це завжди духовне єднання та приємні сюрпризи. В їх числі – власні вірші Сергія Мартинюка, що автор готовий запропонувати усім вам. А ще акустична програма – це вишукане виконання найкращих, найулюбленіших композицій про все: любов і звитягу, насолоду й страждання – про наше життя. Сподіваємося почути красиві шедеври «Кохана», «Найкращий друг», «Я твій» та багато інших тонких та щирих робіт. А їх у хлопців за 10 років набралося багацько.
Сьогодні Фіолет має у власному доробку 4 повноформатні та 5 міні-альбомів. Готується до випуску новий міні-альбом. Перший сингл до нього під назвою «До серця» гурт презентував у червні.

«Ми не можемо виправити минулого, але в нас є теперішнє, щоб змінити майбутнє», – так починається кліп «До серця», і в цьому весь Фіолет.

Квитки швидко закінчуються, поспішайте замовити їх на concert.ua
Зустрінемося!

Схожі події

Гра Престолів: Всі сезони 19 серпня 19:00, Пн Гра Престолів: Всі сезони Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Гра Престолів: Всі сезони Вже не хочу 19 серпня Гра Престолів: Всі сезони Одеський театр Опери та Балету Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 31 серпня 19:00, Сб Один в Каное. Великий літній концерт Київ, D12 від 350 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 31 серпня Один в Каное. Великий літній концерт D12 Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 19 серпня 19:00, Пн Один в Каное. Великий літній концерт Одеса, Зелений театр від 250 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 19 серпня Один в Каное. Великий літній концерт Зелений театр Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 MONATIK Love It Ритм Тур 2019 6 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 24.08 - 20.09.2019