Фіолет. Акустичний вечір

16 серпня 2019, Пт. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Фіолет. Акустичний вечір у Києві - фото №1 Фіолет. Акустичний вечір у Києві
Фіолет. Акустичний вечір у Києві - фото №2 Фіолет. Акустичний вечір у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Фіолет?

1. Цієї зустрічі так довго чекали шанувальники і самі музиканти.
2. Акустичний концерт Фіолет – найкращий спосіб незабутньо провести теплий серпневий вечір із друзями й коханими.
3. Разом заспівати кращі пісні гурту – мрія, що дуже скоро стане реальністю.

Популярний український гурт Фіолет виступить з акустичним концертом в Києві.

16 серпня запрошуємо вас до Зеленого Театру на дивовижний акустичний вечір з гуртом Фіолет. Колір, що поєднує серця, оповив цієї весни усю країну. І якщо ти ще не встиг пережити кращі миті життя, обов’язково приходь до Зеленого Театру в серпні!
Завдяки акустичному формату зустрічі кожен відчує себе максимально близьким до улюблених музикантів. А розкішний вокал Колоса відправить в омріяну романтичну далечінь… Таке неможливо пропустити!

Акустичний концерт команди Фіолет в Києві: неймовірна атмосфера й улюблені пісні.
Акустика – це завжди духовне єднання та приємні сюрпризи. В їх числі – власні вірші Сергія Мартинюка, що автор готовий запропонувати усім вам. А ще акустична програма – це вишукане виконання найкращих, найулюбленіших композицій про все: любов і звитягу, насолоду й страждання – про наше життя. Сподіваємося почути красиві шедеври «Кохана», «Найкращий друг», «Я твій» та багато інших тонких та щирих робіт. А їх у хлопців за 10 років набралося багацько.
Сьогодні Фіолет має у власному доробку 4 повноформатні та 5 міні-альбомів. Готується до випуску новий міні-альбом. Перший сингл до нього під назвою «До серця» гурт презентував у червні.

«Ми не можемо виправити минулого, але в нас є теперішнє, щоб змінити майбутнє», – так починається кліп «До серця», і в цьому весь Фіолет.

Квитки швидко закінчуються, поспішайте замовити їх на concert.ua
Зустрінемося!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 250 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати