22 вересня 2018, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, вул. Госпітальна, 24-А
від 125 грн.
від 125 грн.
Обрати квиток

Галерея

Free Love у Києві - фото №1 picture
Free Love у Києві - фото №2 picture
Free Love у Києві - фото №3 picture
Free Love у Києві - фото №4 picture
Free Love у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу Free Love?

1. Унікальна вистава, яку не ставить жоден інший театр у світі, хоча за повістю, яка лягла в основу п'єси, снтято кілька відомих фільмів
2. Грандіозна робота актриси і режисера Олександри Кравченко, організатора і керівника театру-студії "Міф" і учасниці багатьох інших творчих проектів
3. Уже перевірено: майже дві години вистави для глядачів проходять на одному диханні, адже на сцені відбувається безліч подій, переплетення сюжетних ліній, це детектив і драма в одному флаконі

Free Love - ця тема привертала до себе увагу творців всіх часів і народів. Яка природа Любові і яка її ціна? В чому полягає справжня Free Love? Чим людина може пожертвувати заради Любові і чи варто здійснювати ці жертви? Кожен глядач знайде у виставі на ці запитання свої власні відповіді.

Романтична мелодрама і детектив - в одному флаконі. Жінка з очима гізехського сфінкса і червоними губами вампіра, чоловіки - дуже різні, але всі пристрасні і яскраві, які один за одним йдуть з її життя, щоб з'явитися знову на сторінках її щоденника.

Вистава створена за мотивами повісті Валерія Брюсова "Останні сторінки щоденника жінки" - чоловіка, що вивчає глибину і всі нюанси таємничої жіночої душі. Тим цікавіше подивитися на душу жінки очима і почуттями чоловіка, якого часто називають імператором символізму, а його творчість - відображенням суперечливого і підкреслено естетичного модерну. Неоднозначні твердження героїні "зачеплять" жінок і вельми здивують чоловіків.

Вистава поставлена з урахуванням показу для максимум 30-ти глядачів, незалежно від величини залу для глядачів і кількості місць у залі.

Прем'єра вистави відбулася 14 червня 2018 року.
Спільний проект з Київською фортецею.

У головній ролі - Олександра Кравченко.
Автор ідеї, сценографії, постановки і п'єси - Інна Гончарова.
У виставі використано музику Сергія Рахманінова.

Увага: у виставі відсутні нецензурна лексика, сцени сексу і насильства, проте це вистава для 18+
Глядачам рекомендується приходити в зручному одязі та зі своїми подушками.
Як нас знайти: вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14, будівля підковою, перші двері від бульвару Лесі Українки в біло-жовто-чорну смужку.