24-pay-mark Created with Sketch.

"Гдє ві сохнітє бєльйо" чи " У Києві, на Подолі"

від 200 грн.

Про подiю

Запрошуємо на комедію Театру української традиції «Дзеркало» ««Гдє ві сохнітє бєльйо?» чи «У Києві, на Подолі…» 16+

Подвір’я київського Подолу наповнене єврейськими і українськими жартами, піснями і сварками. Поки батьки перебувають на єврейському недільному базарі, Богдан і Рахілька, руйнуючи міжнаціональні перепони, зізнаються одне одному в коханні і погоджуються на шлюб. Батьки сваряться і миряться, б’ються і вибачають одні одним, бо найбільший аргумент на користь молодим — це весілля, яке робить з двох різних родин одну велику сім’ю, в одному дворі, у Києві на Подолі.
Вуличний філософ Подола «Гоп-з-точилом» робить зворушливі висновки і повчання, пересипаючи свої філософські гасла рецептами української і ізраїльської кухні, а веселий міліціянт — дільничний Собачко, який завжди напідпитку, підкріплює жартівливу атмосферу міліціянтськими байками і анекдотами з подільських вулиць.

Тривалість дійства – 1 год 40 хв, без антракту (16+)

Ролі та актори:

Богдан – Арлен Юсупов

Рахіля - Анна Коваленко; Олеся Усенко

Хаім – Віктор Вернер; Дмитро Сторчоус

Хома – Михайло Романов; Віктор Вернер

Сара – Оксана Краснобаєва; Анна Коваленко

Параска – Ольга Оноприюк; Анна Коваленко; Юлія Лагур-Дамберг

Міліціянт Собачко – Дмитро Сторчоус; Арлен Юсупов

Гоп-з-точилом – Володимир Петранюк

Автор сценарію та режисер-постановник - Заслужений діяч мистецтв України, художній керівник театру Володимир Петранюк

Інші дати

"Гдє ві сохнітє бєльйо" чи "У Києві, на Подолі"

25 вересня 2023 18:00

Театр «Сузір'я», Київ

Перейти до опису
від 300 грн.

Схожі події

Ladies‘ Night 04 жовтня 18:00, ср Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ladies‘ Night Вже не хочу 04 жовтня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Minecraft проти Brawl Stars 24 вересня 16:00, нд Minecraft проти Brawl Stars Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Minecraft проти Brawl Stars Вже не хочу 24 вересня Minecraft проти Brawl Stars Будинок Кіно Придбати LADIES`NIGHT 02 жовтня 18:00, пн LADIES`NIGHT Київ, Київський національний академічний театр оперети від 220 грн. LADIES`NIGHT Вже не хочу 02 жовтня LADIES`NIGHT Київський національний академічний театр оперети Придбати Гуцулка Ксеня 03.10 Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 240 грн. Гуцулка Ксеня 03.10 Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати