Кайдашева сім'я

17 жовтня 2019, Чт. 19:00
БК Прометей Бровари, Б-р Незалежності, 4
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Кайдашева сім'я у Броварах - фото №1 Кайдашева сім'я у Броварах
Кайдашева сім'я у Броварах - фото №2 Кайдашева сім'я у Броварах афіша
Кайдашева сім'я у Броварах - фото №3 Кайдашева сім'я у Броварах квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Кайдашева сім'я»?

1. Динамічне сценічне дійство, насичене яскравими замальовками народного побуту, піснями і танцями
2. Можливість знову зустрітися з улюбленими героями, знайомими зі шкільних років
3. Комічні і драматичні ситуації, в які потрапляють герої, взяті із самого життя

Вистава «Кайдашева сім'я» за однойменним твором класика української літератури Івана Нечуй-Левицького протягом багатьох років займає значне місце в репертуарах українських театрів як справжня перлина українського драматургічної спадщини.

Комічні і драматичні ситуації, в які потрапляють герої вистави, взяті з самого життя. Неможливо не сміятися, спостерігаючи за нескінченними сварками Кайдашів. Але поряд зі сміхом чітко звучать і трагічні акценти, коли дрібні побутові суперечки переростають в безглузду війну між рідними людьми. У цій виставі, насиченому яскравими народними характерами, яскравими діалогами, народними звичаями та обрядами, сміх лунає крізь сльози і навпаки.

Можна, звичайно, розглядати відносини Кайдашів як життя окремої родини, а можна подивитися ширше, і тоді перед нами постане яскрава картина деяких моментів сучасного життя. Головна мета нашої вистави - нагадати нашому глядачеві, що лайки, сварки, бійки ведуть до духовного зубожіння, роз'єднаності і руйнування людини, сім'ї, цілої країни.

Динамічне сценічне дійство, насичене яскравими замальовками народного побуту, піснями і танцями у виконанні талановитого ансамблю артистів, балету і оркестру Чернігівського театру, викликає захоплення глядачів і бажання знову зустрітися з улюбленими героями цього вражаючого комедійного уявлення.

Інсценування Олександра Корнієнка
Музика Олександра Білаша
Режисер-постановник - Віра Тимченко
У виставі задіяні: Антоніна Баглій, Олександр Куковерова, Наталія Максименко та ін.